Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sopot Film Festival

Sopot Film Festival
 
Sopot Film Festival, to jedyne międzynarodowe wydarzenie festiwalowe w Północnej Polsce, na którym prezentowane jest kino autorskie.
gdzie?Multikino Sopot
Bohaterów Monte Cassino 63, 81-767 Sopot
kiedy?8 lipca 2017
organizatorStowarzyszenie Hamulec Bezpieczeństwa

Sopot Film Festival 2017, to już ósmy raz, kiedy odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmowy edycja letnia i 17 raz w całej swojej historii, kiedy odbywa się wydarzenie na skalę międzynarodową, które promuje zarówno twórczość filmową, jak i kulturę.

To wspaniałe wydarzenie, które pełne będzie pokazów przedpremierowych, odbędą się TRZY MIĘDZYNARODOWE KONKURSY, pojawi się NOWE KINO RUMUŃSKIE jak również PANORAMA KINA NORWESKIEGO, a także SPECTRUM 16/17 czyli FILMY SEZONU oraz kilka PASM TEMATYCZNYCH, kilka ciekawych spotkań i koncertów i wiele innych, ciekawych atrakcji.

Program festiwalu to wiele pokazów filmowych, wystaw, warsztatów, paneli dyskusyjnych, spotkań z twórcami, koncertów do kina niemego a także działań filmowych w przestrzeniach miejskich. Festiwal, to prezentacja przekroju światowego kina, jednakże wyróżniając dorobek kinematografii rodzimej, najwybitniejsze a zarazem najnowsze produkcje światowe, a także arcydzieła, które uznane zostały za klasykę kina.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Program w każdym roku jest bogaty w filmy, które były wielokrotnie nagradzane oraz wyświetlane podczas największych festiwali filmowych w Cannes, Berlinie, Wenecji, Sundance, Rotterdamie, San Sebastian, Toronto czy Gdyni.

Sopot Film Festival, to jedyne międzynarodowe wydarzenie festiwalowe w Północnej Polsce, na którym prezentowane jest kino autorskie. Jest to również drugie, najważniejsze wydarzenie filmowe w regionie, tuż po Festiwalu Filmowym, który odbywa się w Gdyni.

Zapraszamy bardzo serdecznie już 8 lipca 2017 roku do Multikina Sopot. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Hamulec Bezpieczeństwa.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl