Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sokół- koncert

Sokół- koncert
 
Tytuł tej płyty jest bardzo przewrotny i jednocześnie bardzo jasny "Wojtek Sokół", płyta ta to swoista podróż różnymi rapowymi obszarami i pokaz zamiłowań muzycznych Sokoła.
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?9 marca 2019 od 20:00
za ile?40 zł

Mija 20 lat od kiedy Sokół rozpoczął swoją muzyczną działalność i jest to najwyższy czas na pierwszą solową płytę pod tytułem "Wojtek Sokół". Już 9 marca fani Sokoła będą mieli okazję wziąć udział w pierwszym solowym koncercie legendy!

Premierowe kawałki z albumu pod tytułem "Wojtek Sokół" wzbogacone będą o klasyki w odświeżonej wersji takich wydawnictw jak: WWO, TPWC, niezapomniany duet z Marysią Starostą i inne niezliczone kolaboracje. Sceną wraz z Sokołem władać będą Ras i DJ Kebs. Zachwycać będzie także niepowtarzalna oprawa wizualna. która przygotowana została specjalnie na tę trasę.

Sokół czyli Wojtek Sokół pisząc dokładniej, jest prawdopodobnie jedynym artystą polskiej sceny muzycznej, aktywnym od 20 lat w wielu projektach, który wciąż umie żyć tak, jak żyje ulica i alternatywa, a jednocześnie świetnie poruszającym się w świecie mainstreamowej muzyki. Pierwsze grypy, które miał okazję tworzyć już w latach 90-tych, takie jak: WWO, TPWC czy ZIP Skład i produkcje, które wtedy powstały, pozwoliły raz na zawsze określić kanony hip-hopu w Polsce. Pochwalić się może czterema złotymi oraz dwoma platynowymi płytami, a co w tym najbardziej zaskakujące... swoją pierwszą solową płytę, wydaje dopiero teraz. Tytuł tej płyty jest bardzo przewrotny i jednocześnie bardzo jasny "Wojtek Sokół", płyta ta to swoista podróż różnymi rapowymi obszarami i pokaz zamiłowań muzycznych Sokoła. Trzeba być przygotowanym na jazdę bez trzymanki z ostrymi zakrętami, jak i jazdę po prostych drogach. Nie będzie drogi na skróty, tak jak nie było jej dotychczas przez 20 lat działalności artysty.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Premiera solowej płyty Sokoła miała miejsce 15.02.2019 roku. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Gdańska, już 9 marca 2019 roku do Klubu Stocznia Klub B90 o godzinie 20.00. Cena biletu: 40 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl