Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sex & Authority - Performans Art Movement

Sex & Authority - Performans Art Movement
 
Publiczność odkryje magiczny świat, do którego kluczem będzie mowa ciała. Przejdzie przez mnóstwo pomieszczeń, w których odgrywane będą równolegle sceny.
gdzie?Novotel Kraków City West
Armii Krajowej 11, 30-150 Kraków
kiedy?11 marca 2017 od 21:00
za ile?199 zł
organizatorArt Movement

Art - Movement ma zaszczyt zaprosić żądnych emocji i przygód widzów do owianego tajemnicą Domu Komnat. To pierwszy taki projekt w Polsce. Projekt, który scala rozrywkę interaktywną z aktorską grą oraz sztuką tańca. Wszyscy odważni, którzy odwiedzą 10 i 11 marca Novotel Kraków City West mieszczący się przy ulicy Armii Krajowej 11 staną się częścią spektakularnego wydarzenia artystycznego, które realizowane jest przez tancerzy należących do czołówki tanecznej w Polsce. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do przetarcia własnych szlaków w poszukiwaniu rozwiązań farsy, w jaką uwikłani zostali artyści.

Publiczność odkryje magiczny świat, do którego kluczem będzie mowa ciała. Przejdzie przez mnóstwo pomieszczeń, w których odgrywane będą równolegle sceny. Zwiedzi każde z nich, po to by zyskać jak najwięcej informacji. Przed rozpoczęciem przygody w Domu Komnat publiczność poproszona zostanie o założenie masek, by zyskać anonimowość oraz poczęstowana będzie magicznym eliksirem, który zagwarantuje wczucie się w klimat panujący w Komnatach. Widownia po przekroczeniu drzwi Domu Komnat, objęta zostaje absolutnym zakazem konwersacji. Niedotrzymanie nakazu ciszy i anonimowości, grozi wykluczeniem z zagadkowego Domu Komnat.

Art Movement, organizator wydarzenia, poprzez sztukę tańca i grę aktorską zaprezentuj publiczności historię kilku osób, które walczą o zdetronizowanie Arystokraty z przywódczej pozycji. Należy mieć oczy otwarte szeroko i dowiedzieć się, który artysta i dlaczego przejmie tron Arystokraty. Widz zmuszony będzie do dokonywania wyborów. Wybierze artystę, za którym podążać będzie w labiryncie pomieszczeń i korytarzy Domu Komnat. W każdym momencie będzie mógł zmienić przewodnika, którego kroki będzie śledził. Warto podejmować słuszne decyzje. By odkryć pewne tajemnice, należy znaleźć się w odpowiedniej Komnacie, oczywiście w odpowiednim czasie.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Bądźcie czujni, ufajcie tylko sobie - apeluje organizator! Specjalnie na tę okoliczność zmieniono wystrój hotelu, w którym toczyć się będzie wartka akcja przedstawienia tak, że widownia przeniesie się w przestrzeń, gdzie króluje atmosfera grozy podszyta tajemniczością. Całość wydarzenia dopełni wyrafinowana oprawa muzyczna.

Na co czekać? Podejmij wyzwanie i spotkaj się z artyzmem w wymiarach, o których nie miałeś do tej pory pojęcia. Nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona. Performens zaplanowano na około 60 minut. Wstęp tylko dla pełnoletniej widowni. Czy jesteś gotowy?

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl