Masza i Niedźwiedź na lodzie
Cudowna aranżacja, scenografia, która zapiera dech w piersiach, niewiarygodne kostiumy oraz nie mniej ważne łyżwiarskie wyczyny, akrobatów i tancerzy.
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
12 stycznia 2019 od 10:30
Za ile?
75 zł
Organizator
Agencja koncertowa „PanKoncert”

Wielkie nadzieje, wręcz ogłuszające oklaski, zachwyt dzieciaków tańczących na widowni oraz niezapomniane przeżycia, ponieważ to spotkanie z ukochanymi bohaterami bajki wszech czasów. To wszystko miało miejsce w trakcie tournée po Polsce naszej rewii na lodzie, pod tytułem: „Masza i niedźwiedź”, marzec rok 2018. w czasie trzech tygodni Wasza ulubiona para postaci bajkowych wystąpiła w: Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Warszawie i Łodzi.

Cudowna aranżacja, scenografia, która zapiera dech w piersiach, niewiarygodne kostiumy oraz nie mniej ważne łyżwiarskie wyczyny, akrobatów i tancerzy. To wszystko jest nieodłączną wręcz częścią licencjonowanej rewii, którą do tej pory zdołało obejrzeć więcej niż 160 tysięcy widzów w dziewięciu państwach na całej kuli ziemskiej, w tym w Indonezji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Niepowtarzalne przygody małej, niesfornej Maszy, Niedźwiedzia oraz innych popularnych postaci najpopularniejszej ostatnio bajeczki z dialogami polskimi oraz tekstami piosenek powracają do naszego kraju w początkach przyszłego roku. Jednak nie będzie to daleka podróż. Rewia, wszyscy biorący udział w wydarzeniu, a także zespół wspomagający przybyli ze Słowacji oraz z Czech.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Artyści zapewniają, że są wręcz zachwyceni faktem, iż będą występować znów w Polsce, gdzie czuli się zawsze świetnie, dzięki ogromnej gościnności oraz wspaniałemu przyjęciu lokalnych partnerów. Cieszą nas spotkania z widownią, która zawsze potrafi stworzyć najlepszą atmosferę w czasie wystąpień. Tam mówił Michal Vernarský, który jest dyrektorem firmy Comunique, która organizuje rewię.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12-go stycznia 2018 roku, do krakowskiej Tauron Areny, znajdującej się przy ulicy Lema 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:30 oraz 14:00. Bilety wstępu kosztują 75 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl