Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Mężczyzna idealny - komedia terapeutyczna
Prace nad projektem są prowadzone w ukryciu i nawet udało się "wyhodować" jeden egzemplarz idealnego mężczyzny, niestety posiadający liczne ukryte oraz jawne wady.
Gdzie?
Kino KIJÓW.CENTRUM
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
Kiedy?
1 grudnia 2018 od 17:00
Za ile?
89 zł
Organizator
Polski Instytut Sztuki

Sławny telewizyjny showman, gwiazdor estrady, niestety przeżywa kryzys swej osobowości, zatem zgłasza się do kliniki, w której leczy się męskie nerwice. Nie podejrzewa on, że jest to miejsce, zupełnie niepodobne innym klinikom. Kieruje nim ekscentryczny profesor psychiatrii, który stosuje metody bliskie playboy'om i hippisom, niżeli naukowemu instynktowi. Zaś jego bliska współpracownica, doktor bio-genetyki oraz psychiatrii, umysł szalony i wybitny, owładnięta jest ideą "wyprodukowania" idealnego mężczyzny, który będzie zdolny przetrwać w epoce matriarchatu, który właśnie nadciąga.

Prace nad projektem są prowadzone w ukryciu i nawet udało się "wyhodować" jeden egzemplarz idealnego mężczyzny, niestety posiadający liczne ukryte oraz jawne wady. Doktor zamierza egzemplarz ten udoskonalić. Zatem opracowuje ona rewolucyjną metodę, która polega na przeszczepieniu osobowości. Jednak powstaje problem kto będzie dawcą owej osobowości dla idealnego mężczyzny? Pada wybór na showmana telewizyjnego, który jednak nie wie, iż stał się obiektem eksperymentowania, jakiego ludzkość do tej chwili nie poznała. Profesor podejmuje próby powstrzymania szaleństwa koleżanki po fachu. Wie on, iż kształtowanie dowolnego człowieka, przez przeszczep osobowości, jest wielkim zagrożeniem dla ludzkości, bo gdyby metoda ta dostała się w łapy polityków, szaleńców, czy też generałów nie byłoby ciekawie.

Zaczynają się intrygi, walka, komiczne zwroty akcji oraz zamiany ról - pojawia się romans, seans seksterapeutyczny, spisek, terapia śmiechem w postaci "rozbieranego pokera", czwórka bohaterów, jednak żaden z nich, nie jest tym, kim mówi, że jest. Wszyscy po prostu udają kogoś innego. Czy profesorowi uda się zatrzymać ten jakże szalony eksperyment? Czy istnieje naprawdę ten idealny mężczyzna? Czy jest możliwe przeszczepienie osobowości? To pytanie, na które odpowiedzi znają sławni aktorzy, w przezabawnej komedii traktującej o mężczyznach idealnych, klinice psychiatrycznej, o szalonej pani doktor.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy bardzo serdecznie już 1-go grudnia 2018 roku, do krakowskiego Kina Kijów Centrum, znajdującego się przy Alei Zygmunta Krasińskiego 34. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 89 złotych. Organizatorem wydarzenia jest Polski Instytut Sztuki.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl