Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Małżeński Rajd Dakar - spektakl
Głównymi bohaterami przedstawienia są: Jolka i Fryderyk. Jest to typowe małżeństwo, będące ze sobą już długi czas.
Gdzie?
Teatr Ludowy w Krakowie
Os. Teatralne 34, 31-948 Kraków
Kiedy?
24 czerwca 2018 od 18:00
Za ile?
80 zł
Organizator
Makroconcert

Czy męczą Państwa małżeńskie przepychanki, potyczki i kłótnie? Może Wasz związek jest w kryzysie? Może przeciwnie - dogadujecie się Państwo wręcz bezproblemowo w swoich związkach i jedynie zastanawiacie się jak długi będzie ten okres ciszy przed burzą? Rutyna oraz nieporozumienia dotyczą wszystkich par bez wyjątków. Jak jednak sobie z nimi dobrze poradzić? Uporać się z codziennymi problemami? Jak można rozgrzać uczucia i emocje w stałym związku oraz jak tchnąć w nas powiew nowej miłości?

Odpowiedzi na te, a także na wiele innych pytań znajdą Państwo w komedii, noszącej tytuł: "Małżeński Rajd Dakar". Spektakl wyreżyserował autor przeboju, pod tytułem: "Kobieta Pierwotna - Sigitas Parulskis". Twórca pragnie ukazać wszystkim parom, jak bardzo często ich kłótnie oraz zatargi pozbawione są głębszego sensu i robi to w przezabawny sposób, błyskotliwy, jak również przepełniony humorem. W rolach tytułowych wystąpi przed Wami czarująca Katarzyna Pakosińska oraz znakomity teatralny aktor - Mirosław Zbrojewicz.

Głównymi bohaterami przedstawienia są: Jolka i Fryderyk. Jest to typowe małżeństwo, będące ze sobą już długi czas. Jak wszyscy mają swe typowe problemy: z wychowywaniem potomków, z seksem, wykończeniem domu rodzinnego, czy też z nękającymi ich tematami tabu, które przewijają się na co dzień. Znajdują się w nich liczne przeciwieństwa, ale one tak dzielą jak łączą. Postanawiają pewnego dnia, że wybiorą się na rajd po pustyni. Ma on na celu odświeżyć ich długi i stargany problemami związek, nadać kolorów jednostajnemu życiu oraz umocnić ich więzi. Jak to bywa codziennie, a tym bardziej na tego typu wyprawie - może przydarzyć się dosłownie wszystko. Samochód odmawia współpracy, telefon przestaje działać, kończy się, tak niezbędna woda, w promieniu wielu kilometrów nie ma żywej duszy, nie ma cienia szansy na jakąkolwiek pomoc.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Pomimo zbliżającego się nieuchronnie końca ich życia, nasi bohaterowie ciągle się kłócą. Cały czas słychać kąśliwe uwagi żony, złośliwe oskarżenia oraz docinki męża, ma miejsce nawet prawdziwa burza piaskowa, tak dosłownie, jak również w przenośni. Małżonek zaczyna wpadać w obłęd, który spowodował niedobór wody, ale również wycieńczenie, a przede wszystkim postępowanie dość bezmyślne swej żony. Zaś sępy zaczynają pomału gromadzić się na rozpalonym niebie.

"Małżeński Rajd Dakar" jest fascynującym i opatrzonym wielką dawką energii oraz ciepłego humoru przedstawieniem, który warto jest zobaczyć. Duet aktorski jest wręcz rewelacyjny i ukaże Państwu wypełnioną wysmakowanym żartem opowieść traktującą o zazdrości, rozdrażnieniu, miłości i wielu innych emocjach małżeńskich, które jak wiemy towarzyszą wszystkim parom w ich codziennych problemach. Ta historia jest jednak przedstawiona z przymrożeniem oczu oraz w niecodziennej i fantastycznej scenerii.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na niezapomniany spektakl, który odbędzie się już 24-go czerwca 2018 roku, w krakowskim Teatrze Ludowym, znajdującym się przy Osiedlu Teatralnym 34. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl