Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Scream INC. II Gdańsk - koncert

Scream INC. II Gdańsk - koncert
 
Ostatnia koncertowa trasa formacji w naszym kraju, w Czechach oraz na Słowacji przyjęta została z niebywałym entuzjazmem i zgromadziła pełne publiki sale.
gdzie?Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
kiedy?16 września 2017 od 19:00

Powracają do Gdańska Scream Inc! Jest to tribute band oficjalny legendarnej grupy Matallica. Posiadający ponad to specjalną aprobatę jej lidera, którym jest James Hatfield. To numer jeden na świecie pośród zespołów, które wykonują piosenki właśnie grupy Matallica. Artyści zdobyli wielką popularność i sławę dzięki swojej charyzmie, a także dzięki wspaniałym interpretacjom i koncertom, które odbywają się w wielkich koncertowych salach.

Ostatnia koncertowa trasa formacji w naszym kraju, w Czechach oraz na Słowacji przyjęta została z niebywałym entuzjazmem i zgromadziła pełne publiki sale. Koncerty są zaplanowanym doskonale wręcz show, który celuje w gusta nawet najbardziej zagorzałych entuzjastów formacji Metallica i innych fanów ciężkich brzmień.

Zatem zapraszamy bardzo serdecznie na koncert już 16 września 2017 roku, do gdańskiego Klubu Protokultura, który znajduje się przy ulicy Niterów 29b.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl