Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Scena Letnia / Hard Times koncert

Scena Letnia / Hard Times koncert
 
Na letniej scenie, o godzinie 18:00 pojawi się formacja Hard Times, czyli męskie trio, które porusza nawet najbardziej zatwardziałe serca publiczności.
gdzie?Scena Letnia Nowohuckiego Centrum Kultury
Al. Jana Pawła II, Kraków
kiedy?23 lipca 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie

Scena Letnia Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie przy alei Jana Pawła II ma zaszczyt zaprosić na trzecią odsłonę wieczoru w ramach Sceny Letniej 2017. 23 lipca organizatorzy zarezerwowali czas dla bluesa kraszonego odrobiną folku. Zapowiada się bardzo nastrojowy wieczór. Nie zabraknie w nim charakterystycznych akcentów, które nazwać można śmiało pazurem rock&rolla.

Na letniej scenie, o godzinie 18:00 pojawi się formacja Hard Times, czyli męskie trio, które porusza nawet najbardziej zatwardziałe serca publiczności. Tych trzech muzycznych przystojniaków, to krakowscy gentlemani, którzy raczyć będą słuchaczy blusem, folkiem, nutą wesołą oraz sentymentalnym brzmieniem. Raz będzie smutno o miłości, zaraz potem radośnie o urokach ziemskiego istnienia. Hard Times gra piękne piosenki, w których nie znajdziemy zbędnej egzaltacji. Ich aranżacje to utwory wypełnione szorstką, męską liryką, która ściska za gardło lub porywa do tańca. Są pionierami w tworzeniu kolaży gospel oraz flamenco, bądź krakowskiej ballady z bluesem.

Koncert zaplanowany na 23 lipca to część trasy koncertowej, która nosi tytuł „Siedem”. W składzie zespołu pojawiają się:

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

- Łukasz Wiśniewski – harmonijka, śpiew, ukulele
- Marcin Hilarowicz – cajon, gitara akustyczna
- Piotr Grząślewicz – irlandzkie buzuki, gitara akustyczna.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl