Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Sautrus- koncert

Sautrus- koncert
 
Poprzez połączenie elementów lat 60-tych z nowoczesnym stylem grania, tworzą niezwykle unikalną muzykę, charakterystyczną i pełną energii.
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?28 maja 2017 od 19:00
za ile?20 zł

Sautrus, jest kapelą grającą ciężkiego, psychodelicznego rocka. Kapela istnieje już od 7 lat, powstała w północnej Polsce. Poprzez połączenie elementów lat 60-tych z nowoczesnym stylem grania, tworzą niezwykle unikalną muzykę, charakterystyczną i pełną energii. Ich muzykę doceniają środowiska blogerów, pozytywne słowa znajdziemy również w pismach, zajmujących się muzyką.

Na swoim koncie mają dwa nagrane albumy: pierwszy, pochodzący z 2012 roku- EP „Kuelmaggah misticism” oraz drugi, nagrany 2 lata później: LP "REED: Chapter One". Koncertowali już w Belgii, Francji, Niemczech, Holandii, Austrii i oczywiście w Polsce.

Wielokrotnie dzielili scenę z innymi, równie docenianymi kapelami, między innymi: Mars Red Sky, Grandloom, Blues Pills, Ampacity, Belzebong, Dopelord, Greenleaf, Planet of Zeus oraz Blues Experiment, Uriah Heep i Samsara.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Już niebawem, bo już w maju na rynku myzycznym, pojawi się kolejny krążek, wydany wraz z Pink Tank Records. W związku z tym wydarzeniem, kapela wybiera się na 2-tygodniową trasę koncertową na terenie Polski, Niemiec i Czech, a wieczorem zwieńczającym ową trasę już 28 maja, będzie koncert w Gdańsku w Stocznia Klub B90.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl