Sąsiedzi - koncert
Większość z utworów krąży tematycznie wokoło morza, jednak główną inspiracją dla formacji jest rozumiana bardzo szeroko muzyka tradycyjna oraz folk
Gdzie?
Tawerna Gniazdo Piratów
Ogólna 5, 01-702 Warszawa
Kiedy?
29 marca 2019 od 21:00
Za ile?
10 zł

Formacja sąsiedzi wykonuje piosenki śpiewane a cappella, wokalno-instrumentalnie, a także instrumentalnie. Większość z utworów krąży tematycznie wokoło morza, jednak główną inspiracją dla formacji jest rozumiana bardzo szeroko muzyka tradycyjna oraz folk, którą grupa prezentuje na swój własny sposób. 7 mocnych i różnorodnych głosów, które są wspierane akustycznym instrumentarium folkowym, a także nieszablonowe aranżacje autorskie, to jeszcze siła oraz rozpoznawalny znak Sąsiadów.

Zespół na scenie morskiego folku działa od siedemnastu lat, mają na koncie wszelakie liczące się festiwalowe nagrody, a w tym krakowskie Grand Prix „Shanties”. Są również jednym z kilku zespołów, zapraszanych regularnie na liczące się szantowe festiwale w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie. Jedyna grupa z naszego kraju, która wystąpiła na legendarnym już „Sea Music Festival” (Mystic Seaport, Ameryka). Zagrali w sumie około czterystu pięćdziesięciu koncertów. To pierwszy i jak do tej pory ostatni występ w Gnieźnie, który miał miejsce 30-go stycznia 2004 roku.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go marca 2019 roku, do warszawskiej Tawerny Gniazdo Piratów, znajdującej się przy ulicy Ogólnej 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl