Romantycy Lekkich Obyczajów - koncert
Po niemalże 5 latach przerwy od ostatniego ich wydawnictwa, pod tytułem: "Kosmos Dla Mas" powracają w jakże wielkim stylu i zaskakują swym najnowszym albumem.
Gdzie?
Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
28 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
37 zł

Romantycy Lekkich Obyczajów to duet alternatywny, jaki powstał w roku 2011, w marcu. Tworzony przez Damiana Lange oraz Adama Millera. Artyści mieszkają w mieście Olsztyn. RLO 16-go grudnia roku 2011 wydali debiutancki album, pod tytułem: „Lejdis&Dżentelmenels”. Wydany ponownie oraz włączony do dystrybucji ogólnopolskiej 28-go września roku 2012 pod skrzydłami wytwórni, o nazwie: S.P. Records. Singiel promujący album, nosi tytuł: „Poznajmy Się”, który w podsumowaniu rocznym słuchaczy radia EskaROCK uplasował się na miejscu czternastym.

Na koncie mają osiem teledysków do piosenek: „Poznajmy Się”, „Moja Wieś”, „Niby-Statek”, Nie Myśl O Mnie Źle”, „Lodziarka”, „Być Wolnym Słowem”, „Gwiazdy Spadają” i „Ziemia Planeta Ludzi”. Druga płyta formacji, wydana została w roku 2013, w grudniu dzięki S.P.Records i nosi tytuł: „Kosmos Dla Mas”. Oceniany wysoko w kategorii krążków alternatywnych i otworzył całkiem nową część w historii grupy, czyli alternatywny pop.

Trzecia płyta zespołu, nosi nazwę: "Neoromantyzm", Po niemalże 5 latach przerwy od ostatniego ich wydawnictwa, pod tytułem: "Kosmos Dla Mas" powracają w jakże wielkim stylu i zaskakują swym najnowszym albumem. Poetyckie teksty Damiana i Adama Millera, które kultywują werteryzm, mistycyzm oraz symbolizm, a także świetnie współgrają z alternatywnymi i akustycznymi dźwiękami. Na płycie jest dwanaście wielobarwnych kompozycji.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go lutego 2020 roku, do gdańskiego Wydziału Remontowego, znajdującego się przy Placu Solidarności 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 37 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl