Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rico Bernasconi - Zakończenie Sezonu - 26.08 (sobota)

Rico Bernasconi - Zakończenie Sezonu - 26.08 (sobota)
 
Rico Bernasconi dbał będzie o wysoką jakość tego wydarzenia oraz o Was wszystkich, którzy zaszczycicie nas swoją obecnością.
gdzie?Black Pearl Disco Club - Hotel Grand Lubicz
Wczasowa 4, 76-270 Ustka
kiedy?26 sierpnia 2017 od 21:00
za ile?30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na zakończenie sezonu imprez letnich, które odbędzie się 26 sierpnia 2017 roku, w Ustce, w Hotelu Grand Lubicz - Black Pearl Disco Club, przy ulicy Wczasowej 4. Bilety wstępu na imprezę są w cenie 30 złotych. Na naszej scenie wystąpi wówczas Dj włoski, a także muzyczny producent - Rico Bernasconi. Ten wspaniały Dj już od wielu lat współpracuje z gwiazdami formatu światowego, jak na przykład:

* Nicki Minaj - ich słynny przebój, pt.: "Make A Miracle"
* Seanem Paulem, z którym współtworzył hit letni, pod tytułem: "Ebony Eyes"
* a także zeszłoroczny numer jeden DJ Charts, pt.: "Keep Playing" z wielką gwiazdą, pochodzącą zza Atlantyku: Floridą

Rico Bernasconi dbał będzie o wysoką jakość tego wydarzenia oraz o Was wszystkich, którzy zaszczycicie nas swoją obecnością. Tak, żeby ta noc spędzona w Black Pearl już na zawsze została w Waszej pamięci. Będzie to ostatnie niestety wydarzenie lata 2017 roku i dlatego obiecujemy, iż dołożymy starań, żeby było lepsze, głośniejsze, bardziej kolorowe i niesamowite po prostu, od wszystkich przebytych imprez w te wakacje. Nie przegapcie tej imprezy. Musicie razem z nami być tam - po prostu! jako support wystąpi Martin Zoom.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl