Koncert Tomasza "Tom" Filipczaka
Tomasz Tom Filipczak jest znany szerszej publiczności z programów telewizyjnych.
Gdzie?
Ramydada Pub & Cafe
Stefana Żeromskiego 1, 76-270 Ustka
Kiedy?
26 października 2019 od 21:00
Za ile?
15 zł

Tomasz Tom Filipczak jest znany szerszej publiczności z programów telewizyjnych. To również doświadczony muzyk, który rozpoczął właśnie swą nową drogę muzyczną. A wszystko rozpoczęło się na finałowym podium w programie „Śpiewajmy Razem – All Together Now”. Tam właśnie wielu ludzi zobaczyło talent artysty oraz odkryło od nowa jako wokalistę dojrzałego. Występował on również w programie, pod nazwą: „Szansa na sukces”, kiedy gwiazdą była sama Beata Kozidrak, tak się spodobał, iż został nawet zaproszony do wspólnej pracy z reaktywowaną w Paryżu formacją rockową Spider przy nagrywaniu krążka, pt.: „Z Paryża”.

W roku 2016 Tomasz Filipczak zdecydował się, że odbędzie kolejną przygodę wraz z TV, a mianowicie wystąpił w popularnym programie, pod tytułem: "Voice of Poland”. Wówczas był najstarszym uczestnikiem w programie. Po skończonych zdjęciach do programu otrzymywał przeróżne propozycje współpracy. Natomiast występy Toma są doświadczeniem muzyki arcyciekawej, z piosenkami bliskimi Waszym sercom, ponieważ przypominają lata młodości. Zaś młodszym słuchaczom oferują one śpiewany, prosty przekaz, jak żyć i jakim być, żeby przeżyć to życie w zgodzie ze sobą samym. Repertuar wokalisty obejmuje niezapomniane przeboje takich formacji, jak między innymi: IRA, Dżem, Lady Punk, VOX, Lady Punk, Oddział Zamknięty, Bracia, czy takich artystów, jak na przykład: Czesław Niemen, Piotr Cugowski, Stan Borys i własne autorskie utwory. Artysta chwyci Was za serca swymi emocjonalnymi i wyjątkowymi wykonaniami.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go października 2019 roku, do Usteckiego Pubu Ramydada Pub & Cafe, znajdującego się przy ulicy Stefana Żeromskiego 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl