Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ørganek w Stodole - koncert

Ørganek w Stodole - koncert
 
Charakter koncertów zespołu jest zarazem mroczny, ekspresyjny i nieskrępowany, co przyciąga publikę.
gdzie?Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?16 grudnia 2017 od 20:30
za ile?55 zł
organizatorSTODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Kilka sukcesów znajdujących się na koncie formacji Ørganek, to miedzy innymi wysokie miejsca na listach przebojów w rozgłośniach radiowych, wiele muzycznych nagród, a także wyróżnień, ponad dwieście zagranych koncertów, tak w kraju, jak i za granicą. Zespół od kilku już lat znajduje wciąż nowych fanów, a wierni słuchacze są zachwyceni.

Zespół powstał w 2013 roku, a pomysłodawcą i jednocześnie liderem został Tomasz Organek. Na początku tworzyli pod nazwą Power Trio. W rok później do Roberta Markiewicza grającego na perkusji oraz Adama Staszewskiego zajmującego się basem dołączył Tomasz Lewandowski - klawiszowiec. W tym samym czasie wydali swoją debiutancką płytę, pod tytułem: "Głupi". Płyta wielkim przebojem trafiła na muzyczny rynek w Polsce i tym samym zapewniła formacji czołówki list przebojów w radio, a także wiele nagród i wyróżnień.

Teraz grupa w trakcie koncertów live prezentuje Państwu materiał pochodzący z drugiej płyty, noszącej tytuł: "Czarna Madonna". Nowy album jest kontynuacją debiutu platynowego, zaś z drugiej strony to wielki krok do przodu. ØRGANEK kolejny już raz cytuje gatunki, klisze i konwencje, które budowały muzykę w XX wieku, ale również zachodnią popkulturę. Jednak tym razem wszystko brzmi nieco nowocześniej, a to dzięki złożonej produkcji i odniesieniom do punka i country.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Charakter koncertów zespołu jest zarazem mroczny, ekspresyjny i nieskrępowany, co przyciąga publikę. Nowy album jest zaproszeniem do kolejnych spotkań. Zatem zapraszamy bardzo serdecznie 16-go grudnia 2017 roku, do warszawskiego Klubu Stodoła - Main Stage, znajdującym się przy ulicy Stefana Batorego 10. Bilety na koncert kosztują 55 złotych, a wystartujemy o godzinie 20:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl