REKS koncert premierowy/ West Side Show /Boom Bap Army Kołobrzeg
"Rhythmatic Eternal King Supreme" REKS - cały świat usłyszał o artyście po jego pierwszym singlu, który nagrał z DJ Premierem, noszącym tytuł: "25th Hour" oraz "Say Goodnight".
Gdzie?
Klubokawiarnia Centrala
Wąska 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
16 lutego 2019 od 19:00
Za ile?
25 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert - jeden z dwóch REKSa w naszym kraju, który odbędzie się z okazji wydawnictwa winylowego najnowszej płyty, pod tytułem: "REKS - ORDER CHAOS". Została ona wydana dzięki szczecińskiemu labelowi - hiphopheadz.pl

"Rhythmatic Eternal King Supreme" REKS - cały świat usłyszał o artyście po jego pierwszym singlu, który nagrał z DJ Premierem, noszącym tytuł: "25th Hour" oraz "Say Goodnight". To mocna postać na scenie bostońskiej, a jego featy usłyszeć można na prawie każdym dobrym wydawnictwie, zaś debiut dał owoce w postaci nominacji w kategorii najlepszy rap album, jak również artysta dzięki Boston Music Awards. Jest także znany z częstej współpracy z samym Statik Selektah, który z REKSEM ruszył na pierwszy tour w roku 2001. W naszym kraju artysta może być skojarzony ze współpracy z JWP oraz szczecińskim ugrupowaniem, pod nazwą: D-Sessions.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go lutego 2019 roku, do kołobrzeskiej Klubokawiarni Centrala, znajdującej się przy ulicy Wąskiej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl