Noworoczny Koncert Wiedeński
Rozbrzmiewać będą nadzwyczajnie piękne czardasze, walce, pieśni, miłosne duety, kompozytorzy wszechczasów, tacy jak: Johann Strauss, Franc Lechar, Irmin Kalman
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
4 stycznia 2020 od 19:30
Za ile?
100 zł

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na wspaniały Noworoczny Koncert Wiedeński, na wesoło! Będzie to magiczny wieczór, wędrówka po świecie musicali, operetki, światowych hitów oraz muzyki filmowej, magiczny również ze względu na miłosne uniesienia, wzruszenia, tęsknotę, radość i zabawę.

Rozbrzmiewać będą nadzwyczajnie piękne czardasze, walce, pieśni, miłosne duety, kompozytorzy wszechczasów, tacy jak: Johann Strauss, Franc Lechar, Irmin Kalman, przeboje musicalowe Loyda Webera, Leonard Bernsteina, Carl Loewe czy Nino Rota oraz wielu innych fenomenalnych kompozytorów.

Specjalnie dla Państwa rozbrzmiewać będzie "Koncert bisów", gdzie znajdziemy takie utwory:"O sole mio", "Przetańczyć całą noc", "Granada", "Libiamo, libiamo", "Usta milczą dusza śpiewa", "Czardasz, czardasz", "Brunetki, blondynki", "Maria" z "West Seid Story", "Wielka sława, to żart" czy "Can Can" i "Nad Pięknym modrym Dunajem".

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Ten sylwestrowy koncert nawiązuje charakterem do tradycyjnych Noworoczno-karnawałowych koncertów w Wiedniu, Londynie i we wszystkich innych stolicach Europy. Bardzo cieszymy się z tego, że Kołobrzeg uskuteczniając swą kulturalną działalność również wpisuje się do wspaniałych oraz liczących miast.

Muzyczny program zaprezentują dla Państwa wokaliści światowego formatu, instrumentaliści wirtuozi, którzy występowali już na scenach największych filharmonii w Polsce i za granicą oraz w największych salach koncertowych świata: Lincoln Center w Nowym Jorku i Filharmonia Berlińska. NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI z całą pewnością porwie publiczność zarówno humorem, różnorodnością i pięknem głosów, ponadczasową wirtuozerią instrumentalistów oraz ogromem niepowtarzalnej energii na scenie.

Każdy z koncertów, to niezapomniane święto dla publiczności. Wszystkich pragniemy serdecznie zaprosić, zarówno melomanów jak i miłośników wokalistyki światowej i instrumentalistyki do wspólnej klimatycznej podróży w muzycznym stylu, podróży pełnej wyjątkowej muzyki, dobrego humoru oraz klasy. Nie można odmówić sonie takiej przyjemności, szczególnie iż dane jest na to tylko raz w roku.
Serdecznie zapraszamy!

Wśród wykonawców usłyszymy:
- sopranistkę Annę Ogińską
- tenora Oskara Jasińskiego
- tenora lirycznego SERHII LEDENOVA
- tenora dramatycznego SERHII ANDROSHCHUKA
- skrzypka Artura Banaszkiewicza
- oraz zespół kameralistów MAES -ENSEMBLE.

Zapraszamy serdecznie już 4 stycznia 2020 roku o godzinie 19.30 do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu. Wstęp: 100 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl