Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Pure Powder Tour Kraków 2017

Pure Powder Tour Kraków 2017
 
W trakcie tej imprezy będzie miała miejsce premiera czwartego wydania magazynu drukowanego - Pure Powder.
gdzie?Kino KIJÓW.CENTRUM
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
kiedy?1 października 2017 od 12:30 do 21:30
za ile?39 zł
organizatorKijów.Centrum

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 1-go października tego roku do kina Kijów.Centrum, przy ulicy Al. Zygmunta Krasińskiego 34, które wówczas będzie gościć przystanek inauguracyjny Pure Powder Tour. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:30, a wstęp na nie kosztuje 39 złotych. Przygotowali specjalnie na tę okazję, jej organizatorzy, mnóstwo atrakcji przeznaczonych dla fanów zimowych sportów. Zobaczą Państwo najnowsze filmowe produkcje, które opowiadają o narciarskich i snowboardowych przygodach. Ci sportowcy przemierzają świat poszukując śniegu, natomiast w hallu kina prezentują się wystawcy, którzy oferują wszystko co jest niezbędne, by móc uprawiać freeride.

Nowością są spotkania z podróżnikami, dzielącymi się wspaniałymi relacjami ze swych wypraw nietuzinkowych. Zatem posłuchają Państwo relacji Andrzeja Bargiela, który odbył wyprawę na K2, natomiast razem z Szymonem Styrczulą, Agatą Heleną Cieślar oraz Piotrem Śnigórskim wybiorą się Państwo w rowerowo-narciarską podróż do Peru. W trakcie tej imprezy będzie miała miejsce premiera czwartego wydania magazynu drukowanego - Pure Powder.

W programie festiwalu: o godzinie 12:30 impreza wystartuje i wystawimy sprzęt; o godzinie 14:30 wystąpi Fabian Lentsch i jego "Snowmads"; o godzinie 15:30 wysłuchamy ciekawej relacji z wyprawy do And - "Peru"; o godzinie 16:30 produkcja Absinthe Films, pod tytułem: "Turbo Dojo"; o godzinie 17:40 produkcja Level 1 Productions, pod tytułem: "Habit"; o godzinie 19:00 nastąpi relacja z podróży na K2 - Andrzeja Bargiela; o godzinie 19:45 produkcja Matchstick Productions, pod tytułem: "Drop Everything"; o godzinie 21:00 produkcja Whiteroom Productions, pod tytułem: "Searching for Gold".

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl