Punk Fest 2019 - koncert
Niezależny festiwal na stałe jest wpisany w mapę wydarzeń Krakowa oraz każdorazowo zaskakuje Was - wiernych fanów grania punkowego - swym składem.
Gdzie?
Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
Kiedy?
16 marca 2019 od 16:00
Za ile?
99 zł

Jak co roku Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat" postanowiło powrócić do formuły dobrze sprawdzonej - Punk Festu. To dla nas ogromnie ważne wydarzenie, bo Galicja już od początku istnienia była dość blisko związana z muzyką punkrockową, a tego typu koncerty są organizowane z ogromną przyjemnością. Zatem nie ukrywamy, iż ma to spory związek z prywatnymi muzycznymi upodobaniami organizatorów, tak więc mogą Państwo liczyć na wyselekcjonowaną i absolutną klasykę gatunku, wspaniały skład, a także największe klasyki punkowe w świetnych wykonach. Niezależny festiwal na stałe jest wpisany w mapę wydarzeń Krakowa oraz każdorazowo zaskakuje Was - wiernych fanów grania punkowego - swym składem. Tegoroczna edycja zapewnia występy: Lion's Law, La Inquisición, Bad Co. Project, Aggressive, Arch Rivals, Saints&Sinners, Svetlanas, czy Lazy Class, jednak na tym oczywiście nie koniec.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go marca 2019 roku,do Krakowa. wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl