Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Przybysz & Rogiński, Lins i Zimpel w Grizzly Barze - koncert

Przybysz & Rogiński, Lins i Zimpel w Grizzly Barze - koncert
 
Gitarzysta uzdolniony wręcz wszechstronnie - Raphael Rogiński jest również wykonawcą, improwizatorem, kompozytorem oraz animatorem kultury.
gdzie?Grizzly Gin Bar
Poznańska 10, 00-679 Warszawa
kiedy?12 listopada 2017 od 19:00
za ile?35 zł

Już w niedzielę, 12-go listopada 2017 roku, w Grizzly Gin Barze (Warszawa) zagrają dla Państwa artyści, którzy zachwycą swoją oryginalnością, a także szczerością z jaką grają i brzmieniem. Natalia Przybysz, Wacław Zimpel, jak również Raphael Rogiński oraz Kasia Lins, dla której będzie to debiut.

Natalia Przybysz jest wokalistką bardzo charyzmatyczną, które pisze także teksty. Jest kojarzona szeroko, miedzy innymi z roli wokalistki najlepszej krajowej formacji soul oraz R&B, pod nazwą: "Sistars". Kiedy jednak działalność zespołu została zawieszona, Natalia Przybysz zaczęła działać pod pseudonimem Natu lub po prostu Natalia Przybysz.

Gitarzysta uzdolniony wręcz wszechstronnie - Raphael Rogiński jest również wykonawcą, improwizatorem, kompozytorem oraz animatorem kultury. Odebrał wykształcenie klasyczne i jazzowe. Bada też folklor muzyczny, poszukuje inspiracji praktycznie w każdej dziedzinie życia, stara się nie ograniczać. Krytycy określają go mianem "człowieka fenomenu". Związał się on bardzo z muzyką i kulturą Żydów, którą zaobserwować można w jego dorobku artystycznym, w formacjach: Cukunft i Shofar.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Wacław Zimpel jest laureatem Paszportów Polityki, a także autorem muzyki do "Cichej Nocy" - filmu Piotra Domalewskiego, który zdobył nagrodę Złotych Lwów czterdziestego drugiego Festiwalu Filmów Polskich, Gdynia 2017 rok. Klarnecista polski oraz kompozytor, który prowadził współpracę z Mikołajem Trzaską, Kubą Ziółkiem, czy z Marcinem Maseckim.

Kasia Lins - jest jedyną debiutantką tego wieczoru. Wokalistka pisząca teksty oraz pianistka. Porusza się najlepiej w muzyce autorskiej, którą można trafnie określić nostalgicznym alt popem ze słyszalnym folkiem, soulem i rockiem.

Program wygląda następująco: o godzinie 19:00 wystąpi przed Wami właśnie Kasia Lins; o godzinie 20:00 usłyszymy Wacława Zimpel, zaś o godzinie 21:00 wystąpi Raphael Rogiński i Natalia Przybysz. Serdecznie zapraszamy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl