Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Premiera w OKO: Sasha Strunin "Woman In Black" - koncert

Premiera w OKO: Sasha Strunin "Woman In Black" - koncert
 
Materiał, który jest zawarty na płycie, pod tytułem: "Woman In Black" jest utrzymywany w klimacie noir.
gdzie?Ośrodek Kultury Ochoty w Warszawie
Grójecka 75, 02-094 Warszawa
kiedy?10 grudnia 2017 od 18:00
za ile?25 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie wspólny projekt wspaniałej oraz charyzmatycznej wokalistki, jaką jest Sasha Strunin oraz wybitnego wręcz trębacza amerykańskiego - Gary Guthmana. Zatem zapraszamy na widowisko muzyczne, na które złożą się klasyczny wokal Strunin i znakomite aranże Gary Guthmana, które są połączeniem swingu i rhythm & bluesa z brzmieniami współczesnymi.

Materiał, który jest zawarty na płycie, pod tytułem: "Woman In Black" jest utrzymywany w klimacie noir. To opowieść muzyczna o przemianie młodej gwiazdki w kobietę świadomą oraz w dojrzałą artystkę. Historia ta rozpoczyna się podobnie do bajki Andersena. Mała dziewczynka śpiewała sobie z pewnym zespołem lekkie, przyjemne i łatwe utwory. Minęło kilka lat i ta sama dziewczynka powróciła na scenę, ale teraz to już dojrzała kobieta oraz wokalistka, która nagrała świetny album. Właśnie w taki sposób płytę zrecenzował Marcin Prokop z telewizji TVN. Sashy towarzyszył będzie wspaniały instrumentalista - Michał Milczarek, grający na gitarze.

Na koncert zapraszamy już 10-go grudnia 2017 roku, do warszawskiego Ośrodka Kultury Ochoty. Startujemy o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl