Popsysze - koncert
Najświeższy album, pod tytułem: „Kopalino” powstał w kwietniu, w roku 2016, w czasie tygodniowego pobytu w wypoczynkowym domku, we wsi pomorskiej Kopalino.
Gdzie?
100cznia
Popiełuszki Jerzego, bł. ks 5, 80-105 Gdańsk
Kiedy?
29 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Duet Popysze powstał w 2007 roku. Tworzą go natomiast: wokalista oraz gitarzysta - Jarosław Marciszewski i Jakub Świątek - perkusista. Z końcem 2008 roku do zespołu dołączył Sławomir Draczyński - basista. Stylistycznie formacji najbliżej jest do surowego, klasycznego grania na bębny, gitarę, wokal oraz bas. Trójmiejskie trio potrafi czerpać czystą radość właśnie z grania, przy czym tworzą proste, łatwe melodie. Bywa jednak i tak, iż mają ochotę zepsuć niemalże wszystko. Formacja na swym koncie posiada trzy płyty: „Popstory”, z roku 2012, „Popsute”, z roku 2015, jak również „Kopalino”, z roku 2017. Wszystkie one zostały wydane dzięki Nasiono Records.

Najświeższy album, pod tytułem: „Kopalino” powstał w kwietniu, w roku 2016, w czasie tygodniowego pobytu w wypoczynkowym domku, we wsi pomorskiej Kopalino. Także w trakcie tego wyjazdu skomponowana oraz zaaranżowana została większość piosenek na nową płytę. W materiale, który został nagrany usłyszeć można morze, czuć też wilgotną ziemię. Zatem okolica zauroczyła wręcz i zainspirowała formację i z tego powodu właśnie jako nazwę na wydawnictwo wybrano:„Kopalino”.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Popsysze, który odbędzie się już 29-go sierpnia 2018 roku, do gdańskiej 100czni, znajdującej się przy ulicy Popiełuszki Jerzego, błogosławionego księdza 5. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl