Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny! Muzeum Motyli

Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny! Muzeum Motyli
Głównym celem naszej akcji jest to, żeby umożliwić dużej liczbie rodaków, aby skorzystali z turystycznych atrakcji we wspaniałych wręcz cenach, a także zachęcanie ich do częstszych podróży po kraju
Gdzie?
Muzeum Motyli
Morska 1, 84-360 Łeba
Kiedy?
9 marca 2018
Za ile?
6 zł
Organizator
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na ogólnopolską akcję promocyjną, która jest skierowana, tak do turystycznej branży, jak i do osób prywatnych. Osoby zainteresowane, które w weekend ściśle określony przez organizatora będą mieć możliwość, by skorzystać z rabatu pięćdziesięcio procentowego na wybrane przez siebie usługi turystyczne na terenie całego kraju.

Głównym celem naszej akcji jest to, żeby umożliwić dużej liczbie rodaków, aby skorzystali z turystycznych atrakcji we wspaniałych wręcz cenach, a także zachęcanie ich do częstszych podróży po kraju, nie jedynie w czasie letnich wakacji, kiedy jest to nadal najczęstsze. Organizator akcji to: Ministerstwo Sportu oraz Turystyki, a także Polska Organizacja Turystyczna.

Zapraszamy zatem do Łeby, do Muzeum Motyli, znajdującego się przy ulicy Morskiej 1, już od 9-go do 11-go marca 2018 roku. Bilety wstępu kosztują dla każdego po 6 złotych.

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl