Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny 2019 - Villa Verdi Pleasure & SPA

Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny 2019 - Villa Verdi Pleasure & SPA
Villa Verdi Pleasure & SPA w Łebie, jest luksusową willą zlokalizowaną blisko morza, 3-minutowy spacer i jesteśmy na plaży.
Gdzie?
Villa Verdi Pleasure & SPA
Bohaterów Westerplatte 20, 84-360 Łeba
Kiedy?
26 kwietnia 2019
Za ile?
862 zł
Organizator
Polska Organizacja Turystyczna

Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny jest ogólnopolską akcją promocyjną w której to udział biorą przedsiębiorcy zajmujący się turystyką, zgłaszając swoje oferty, a korzystającymi z nich, są oczywiście turyści, którzy mają możliwość podróżować za dużo niższe ceny. Organizatorem akcji Polska Zobacz Więcej- Weekend za Pół Ceny jest Polska Organizacja Turystyczną współpracują z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Serdecznie Państwa zapraszamy do korzystania z promocyjnych ofert przygotowanych specjalnie w ramach tejże akcji!

Villa Verdi Pleasure & SPA w Łebie, jest luksusową willą zlokalizowaną blisko morza, 3-minutowy spacer i jesteśmy na plaży. Villa oferuje Gościom wysoki standard wypoczywania. Pokoje są w pełni komfortowe, dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Iście subtelna atmosfera, wykwalifikowani pracownicy willi, świeżość morskiego powietrza- to wszystko sprawi, że Państwa pobyt w tym miejscu będzie wyjątkowy. Na zewnątrz znajduje się podgrzewany basen, jacuzzi mieszczące 5 osób, wielki taras, co dodatkowo pozwoli się Państwu zrelaksować. Czeka na Państwa również możliwość skorzystania z autorskich zabiegów oraz rytuałach w SPA- odnowa dla ciała i duszy.

Specjalnie dla Państwa pobyt w dniach od 26 kwietnia do 1 maja, aż 50% taniej! 5 nocy za połowę ceny, okazja ponadczasowa! To już VI edycja "Polska Zobacz Więcej - weekend za pół ceny" w ramach której specjalnie dla Państwa Villa Verdi Pleasure & SPA oferuje specjalny pakiet Majówkowy! Współpracując z POT (Polska Organizacja Turystyczna) czeka na Państwa oferta z 50-cio procentową zniżką.

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

Pobyt Majówkowy od 26 kwietnia 2019 do 1 maja 2019 roku obejmuje:
- 5 noclegów w dwuosobowym pokoju Standard Plus dla dwojga
- śniadania w formie szwedzkiego bufetu
- zewnętrzny podgrzewany basen i gorące jacuzzi
- możliwość korzystania w miarę dostępności z kijków do nordic walking
- herbata ziołowa w lobby dostępna dla Państwa cały dzień

Cena pakietu w ofercie standardowej wynosi 1725 złotych, z 50% rabatem zapłacicie Państwo jedyne 862, 50 złotych! Cena pakietu dotyczy pobytu dla dwóch osób. Zapraszamy Państwa do skorzystania z tej wspaniałej oferty, zanim zabraknie miejsc, bowiem ich ilość jest ograniczona!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl