Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny / Łeba Hotel & SPA

Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny / Łeba Hotel & SPA
Jest to akcja, która umożliwia Polakom odkrywanie piękna naszej Ojczyzny po bardzo okazyjnych cenach.
Gdzie?
Łeba Hotel & Spa***
Nadmorska 9 b, 84-360 Łeba
Kiedy?
18 listopada 2019
Organizator
Polska Organizacja Turystyczna

Mamy przyjemność zaprosić Państwa, byście skorzystali z promocyjnej oferty, którą przygotowano w ramach akcji organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną i Ministerstwo Sportu i Turystyki o nazwie "Polska zobacz więcej- Weekend za pół ceny". Jest to akcja, która umożliwia Polakom odkrywanie piękna naszej Ojczyzny po bardzo okazyjnych cenach.

Łeba Hotel & SPA
Biorąc pod uwagę sukces, jaki odniosły poprzednie edycje akcji, serdecznie zapraszamy do ponownego uczestnictwa w Weekendzie za pół ceny. Oferta jest ważna wyłącznie w hotelu, rezerwować można poprzez system rezerwacyjny hotelu bądź telefonicznie czy też e-mailowo lub w recepcji hotelu. Rezerwacje przyjmujemy od 30.10.2019 roku.

Pakiet za 1 os. w dwuosobowym pokoju obejmuje:
- min. 1 noc w komfortowym 2-osobowym pokoju w Łeba Hotel & Spa***;
- śniadanie serwowane w restauracji "Kapitańska" oferującej regionalne przysmaki, harmonogram wydawania śniadań zależny jest od obłożenia hotelu: 1-15 osób serwowane śniadanie, powyżej 16 osób- śniadanie przygotowane zostanie jako szwedzki bufet;
- pobyt kończy śniadanie
- możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijków do Nordic Walking (wymagana jest wcześniejsza rezerwacja w recepcji hotelu, jeżeli tylko kije są dostępne);
- pakiet obejmuje nielimitowany dostęp do basenowego kompleksu, gdzie korzystać można z basenu, brodzika dla najmłodszych, sauny suchej oraz sauny na podczerwień.

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

Z oferty skorzystać można w dniach od 18-29.11.2019 roku. Podczas pobytu skorzystać również można z dodatkowej promocji na pozostałe usługi, których cena pomniejszona zostanie o połowę.
Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl