Champions of Illusion - Festiwal iluzji
Tylko tego roku zobaczą Państwo niesamowity wręcz spektakl, wielkie show zaaranżowane przez światowej sławy gwiazdy, bo tego w naszym kraju jeszcze po prostu nie było!
Gdzie?
Namiot Scena Kulturalna
leśna 3, 84-360 Łeba
Kiedy?
23 sierpnia 2018 od 17:00
Za ile?
35 zł

Najsławniejsza międzynarodowa grupa, która uprawia iluzję po swoim ogromnym sukcesie w Europie, gdzie odbywało się ich tournee zawita po raz kolejny do Polski! Tylko tego roku zobaczą Państwo niesamowity wręcz spektakl, wielkie show zaaranżowane przez światowej sławy gwiazdy, bo tego w naszym kraju jeszcze po prostu nie było!

Zaś na występach gościnnych pojawią się także znani mistrzowie z kraju - iluzjoniści ze swymi popisowymi numerami! Sztuczki oraz triki, które znają Państwo do tej pory z telewizji staną się wręcz namacalne, będą również Waszym udziałem. Zatem zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie zaczynając od 5, kończąc gdzieś na 105 latach! Takiego wydarzenia nie możecie przegapić!

Zapraszamy już 23-go sierpnia 2018 roku, do Łeby (Namiot Scena Kulturalna), przy ulicy Leśnej 3. Startujemy o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl