Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny / Muzeum Karola Szymanowskiego w willi ATMA w Zakopanem

Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny / Muzeum Karola Szymanowskiego w willi ATMA w Zakopanem
Szymanowski chętnie przyjeżdżał do tego miejsca, zaś pod koniec swego życia osiadł tu na stałe.
Gdzie?
Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi Atma w Zakopanem. Oddział Muzeum Narodowego w Krakowie
Kasprusie 19, 34-500 Zakopane
Kiedy?
22 listopada 2019
Organizator
Polska Organizacja Turystyczna

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie, byście Państwo skorzystali z naszej promocyjnej oferty, którą przygotowaliśmy w granicach akcji Polskiej Turystycznej Organizacji i Ministerstwa Sportu oraz Turystyki, pod nazwą: "Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny!" Zaprasza Muzeum Karola Szymanowskiego, znajdujące się w Zakopanem, Willa ATMA, znajdująca się przy ulicy Kasprusie 19. Wydarzenie będzie miało miejsce już 22-go listopada 2019 roku. Organizatorem imprezy jest Polska Organizacja Turystyczna.

Muzeum Karola Szymanowskiego, najwspanialszego po Chopinie kompozytora polskiego, znajduje się w mieście Zakopane. Szymanowski chętnie przyjeżdżał do tego miejsca, zaś pod koniec swego życia osiadł tu na stałe. Muzeum zakopiańskie jest oddziałem Narodowego Muzeum w Krakowie. Do dzisiaj na ekspozycji oglądać można pamiątki po znanym kompozytorze. Przedmioty w większości muzeum uzyskało od siostrzenicy Szymanowskiego - Krystyny Dąbrowskiej. Nasza wystawa prezentuje ważne informacje o twórczości i życiu kompozytora, ukazuje jego związek z Zakopanem oraz z całym regionem.

Natomiast od 22-go do 24-go listopada wstęp dla wszystkich biorących w naszej akcji wynosić będzie 50% ceny- bilety natomiast dostępne będą w kasach MNK już od 30-go października 2019 roku, ponieważ zniżka obejmuje normalne bilety, a także rodzinne, ulgowe oraz grupowe ulgowe. Zaś 24-go listopada tego roku wstęp do stałych galerii będzie bezpłatny, niczym w pozostałe niedziele.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl