Polska Noc Kabaretowa 2018 - Zabawa stulecia - Świętujemy 100-lecie Niepodległości

Polska Noc Kabaretowa 2018 - Zabawa stulecia - Świętujemy 100-lecie Niepodległości
Pokażemy Państwu, na przekór istniejącym stereotypom, iż Polacy umieją świętować z pompą oraz na wesoło.
Gdzie?
Opera Leśna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
Kiedy?
12 sierpnia 2018 od 18:00
Za ile?
60 zł
Organizator
Impresariat 34art

Polska Noc Kabaretowa jest widowiskiem rozrywkowym odbywającym się co roku, które od wielu już lat ma miejsce w kilkudziesięciu polskich miastach i zbiera wiele tysięcy wielbicieli rozrywki na bardzo wysokim poziomie intelektualnym. Zaskoczymy Państwa ponownie składem artystów, którzy w tym roku zasilą szeregi naszej niezwykłej ekipy PNK oraz całkiem nowym programem, który składa się z premierowych skeczy, z pewnością rozbawiających Was do łez.

Pokażemy Państwu, na przekór istniejącym stereotypom, iż Polacy umieją świętować z pompą oraz na wesoło. Nasz kraj od stu lat pozostaje niepodległy. Zatem przez cały ten rok przemierzać będziemy Polskę ze specjalnie przygotowanym programem na tą okoliczność. Wyjątkowa rocznica, którą będziemy czcili w sposób absolutnie szalony! Jesteśmy zatem dumnym, kreatywnym i niezwykle radosnym narodem. Taki również będzie kabaretowy, wspólny wieczór, na który Państwa serdecznie zapraszamy już 12-go sierpnia 2018 roku, do sopockiej Opery Leśnej, znajdującej się przy ulicy Moniuszki Stanisława 12. Wydarzenie w Sopocie rozpocznie si o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych.

Prawie cztery godziny zupełnie nieprzewidywalnych zwrotów akcji, nieco zaskakujących puent oraz wspólnego świętowania razem z czołówką kabaretu polskiego. Autor scenariusza Zabawy Stulecia to Robert Górski. 7 edycję Nocy Kabaretowej po raz pierwszy poprowadzi Kabaret Moralnego Niepokoju. Wystąpią przed Wami także: Ireneusz Krosny, Kabaret Nowaki, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących i niezrównany Igor Kwiatkowski. Organizatorem wydarzenia jest Impresariat34.art.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl