Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Polska Noc Kabaretowa 2017

Polska Noc Kabaretowa 2017
 
Polska Noc Kabaretowa jest bez wątpienia największym wydarzeniem rozrywkowym.
gdzie?Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
kiedy?18 listopada 2017 od 20:00
za ile?90 zł
organizatorPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe LUX

Radio, moc żartów i muzyki! To żadna pomyłka, nie będziemy Wam przekazywać faktów, nie będzie informacji ani tych sprawdzonych, ani tym bardziej naciągniętych. Mamy jednak dla Was to, czego najbardziej pragniecie i to, co do wspaniałej zabawy jest niezbędne! Specjalnie na Was czekają wybitni prezenterzy, mnóstwo żartów, audycje, których w żadnym innym miejscy nie usłyszycie oraz masa najmodniejszej muzyki. Polska Noc Kabaretowa jest bez wątpienia największym wydarzeniem rozrywkowym. Imprezę poprowadzą dziennikarze z ogromnym doświadczeniem, których wypromował Kabaret Skeczów Męczących, wraz z nimi wystąpią wspaniali goście, tacy jak: Jerzy Kryszak, Paranienormalni, Nowaki oraz Kabaret Moralnego Niepokoju.

Polska Noc Kabaretowa, jest corocznym widowiskiem, które pojawia się w kilkudziesięciu polskich miastach, zbierając kilkutysięczną publiczność, lubiącą dobrą zabawę. Ekipa, która tworzy to wielkie wydarzenie, dobrana jest w taki sposób, by zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających fanów kabaretu, bez względu na wiek czy upodobania rozrywkowe. Polska Noc Kabaretowa jest wydarzeniem dla wszystkich, bo całą publiczność łączy jedno- ogromne zadowolenie, radość i uśmiech oraz chęć, by ponownie odwiedzić Polską Noc Kabaretową w przyszłym roku.

W roku 2017 mamy do czynienia z kolejną już edycją Polskiej Nocy Kabaretowej, która bez wątpienia jest wyjątkowym show. Zaskakujący w tym roku jest nie tylko skład, ale również temat widowiska oraz ogrom skeczy przedpremierowych, które prezentować będą czołowi przedstawiciele sceny kabaretowej w Polsce. Teraz będziemy zabawiać w studiu radiowym, gdzie przez 4 godziny zabawiać będą nas wspaniali prowadzący wraz ze swoimi gośćmi. Takiego czegoś jeszcze nie widzieliście! Nie od dziś przecież wiadomo, że kabaret zarówno uczy, jak i bawi, a nawet śmieszy i to do łez!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Warszawy do Centralnego Ośrodka Sportu Hala "TORWAR", 18 listopada o godzinie 20:00, cena biletu 90 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl