Plini + Jakub Żytecki koncert
Prócz solowych osiągnięć Plini znany jest również ze współpracy z zespołem Intervals.
Gdzie?
Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
Kiedy?
16 sierpnia 2018 od 19:30
Za ile?
55 zł
Organizator
Knock Out Productions

Serdecznie zapraszamy na koncerty gitarzystów Plini oraz Jakuba Żyteckiego, którzy zaprezentują się krakowskiej i warszawskiej publiczności. Na krakowski koncert zapraszamy 15 sierpnia (Klub Kwadrat), warszawski zaplanowano dzień później, 16 sierpnia w Klubie Hydrozagadka. To niecodzienna okazja, by podczas dwóch sierpniowych koncertów podziwiać grę wirtuoza gitary z Australii. Artysta urodził się w Sydney. Bardzo lubi podróżować, oczywiście grać na gitarze, chętnie komponuje i prezentuje aranżacje. Wcześniej znany był pod pseudonimem Halycon. Prawdzie imię i nazwisko artysty brzmią: Plini Roessler-Holgate.

Prócz solowych osiągnięć Plini znany jest również ze współpracy z zespołem Intervals. Ten utalentowany dwudziestosześciolatek wydał w 2016 roku debiutancki album zatytułowany "Handmade Cities". Na koncie ma również kilka Ep-ek, które przyniosły mu popularność. Do dnia dzisiejszego teledyski z jego muzyką obejrzano na YouTubie ponad szesnaście milionów razy. Muzykę Pliniego usłyszeć można na wszystkich istotnych platformach streamingowych. Największą rekomendacją dla działań artysty są komplementy, które pod jego adresem wystosował legendarny gitarzysta Steve Vai. Plini wystąpił gościnnie na krążku Jakuba Żyteckiego zatytułowanej "Wishful Lotus Proof". Kawałek "Run!" ozdobiony jest świetnym gitarowym solo artysty.

Osoba Jakuba Żyteckiego jest dobrze znana miłośnikom progmetalowego grania. To współzałożyciel cenionej również poza granicami Polski i nagrywającą pod egidą wytwórni Seasons Of Mist formacji DispersE. Wspólnie nagrali trzy świetne albumy. Bez wątpienia, Jakub Żytecki to jeden z najlepszych gitarzystów młodego pokolenia w Polsce. Cechuje go otwarty umysł,nietuzinkowa wyobraźnia. Spod jego piórka wychodzą ciekawe dźwięki. Prywatnie to bardzo skromny człowiek.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zaprasza organizator "Knock Out Productions"

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl