Pih / Bosski / PAFF - koncert
Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go września 2019 roku, do krakowskiego Klubu Studenckiego Żaczek
Gdzie?
Klub Studencki Żaczek w Krakowie
Al. 3 Maja 5, 30-063 Kraków
Kiedy?
13 września 2019 od 20:00
Za ile?
30 zł

PIH - właściwie Adam Piechocki przyszedł na świat 9-go września 1977 roku, w mieście Białystok. Jest raperem polskim i byłym członkiem formacji Skazani na Sukcezz, a także JedenSiedem Od roku 2000 prowadzi działalność artystyczną solową. Ponad to prowadził współpracę, między innymi z takimi zespołami i wykonawcami jak: Hukos, Trzeci Wymiar, PTP, WhiteHouse, Młody M, Borixon, TenTypMes, Teka, Onar i Peja. W granicach koncertów gościnnych brał udział w nagrywaniu więcej niż siedemdziesięciu płyt. Jest absolwentem Wydziału Prawa na białostockim Uniwersytecie. Roman Bosski jest reprezentantem krakowskiej rapowej sceny.

PAFF to człowiek orkiestra, który pochodzi z miasta Wrocław. Jest muzycznym producentem, remikserem, Djem, grafikiem, jak również współtwórcą oraz reprezentantem cyklu Trap Wars. Prowadził współpracę z licznymi artystami pochodzącymi z całego świata, jak między innymi: Major Lazer, Dimitri Vegas and Like Mike, Diplo, DVBBS, JUSTICE League, Jada Pinkett Smith, Wiz Khalifa, czy też Scooter. Brzmienie muzyka jest wybuchową mieszanką energetycznej elektroniki oraz trapu. Chłopaki z zespołu Major Lazer nie bez powodu nazywają artystę: "Polish Lazer", zaś Diplo uznaje go swoim ulubionym producentem ze wschodniej Europy. Debiutancka płyta producenta wrocławskiego, nosi nazwę: "Fala". Popek, TEDE, Paluch, Dwa Sławy, Tau, czy GRGML to niektóre z nazwisk, które razem z raperem tworzyły pierwszy w Polsce tego typu album. Ukazał się on 22-go września 2017 roku dzięki wytwórni Universal. Natomiast single, które album promują, to: “AYE!" (z Popkiem) oraz "Leki" (z Paluchem). Już 12-go października usłyszą Państwo większą część albumu na żywo razem z występami gościnnymi innych artystów.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go września 2019 roku, do krakowskiego Klubu Studenckiego Żaczek, który znajduje się przy Alei 3-go Maja 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl