Phillip Bracken - koncert
Phillip Bracken pochodzi z Australii i jest wszechstronnie uzdolnionym młodym chłopakiem. Posiada on własny oraz unikalny styl.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
23 lutego 2019 od 19:00
Za ile?
20 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go lutego 2019 roku na koncert samego Phillipa Brackena, który będzie miał miejsce w gdańskim Oliwskim Ratuszu Kultury, znajdującym się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Phillip Bracken pochodzi z Australii i jest wszechstronnie uzdolnionym młodym chłopakiem. Posiada on własny oraz unikalny styl. Cechą główna jest u artysty intensywny, rytmiczny i równocześnie hipnotyczny styl grania na gitarze. Łącząc to z jego przepełnionym ciepłem głosem da nam niesamowite wręcz muzyczne doznania. Phillip Bracken potraf stworzyć krajobrazy muzyczne, które słuchaczowi w pewnych chwilach mogą wydać się zupełnie znajome. Chciałoby się wręcz podążać za tym głosem ku miejscom, które są widziane oczami wyobraźni. Artysta uzyskał swą twórczością uznanie widowni na całej kuli ziemskiej. Daje koncerty w Australii, a także w Polsce, którą również nazywa swym nowym domem. Występował także na licznych festiwalach oraz trasach koncertowych w: Portugalii, Niemczech, Włoszech i Czechach. Ponad to tworzy on muzykę - połączenie indie folk, roots, soul i blues (alternatywna muzyka, roots, indie folk, muzyka nastrojowa). Phillip Bracken zaśpiewa dla Was, zagra na gitarze elektrycznej, na saksofonie i dudoku.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl