Pete True Koncert w Spółdzielni
Wszystkie te składniki tworzą jedyną taką emocjonalno-dźwiękową całość, odzwierciedloną najlepiej właśnie występami na żywo.
Gdzie?
Pub Spółdzielnia
Antoniego Abrahama 7, 80-307 Gdańsk
Kiedy?
24 października 2018 od 20:10
Za ile?
bezpłatnie

Pete True jest to projekt akustyczny znanego Wam świetnie wokalisty oraz gitarzysty Piotra Truchela (The Osovians, Absyntia). Trzon tego projektu stanowi gitara oraz głos. Natomiast muzyka, którą wykonuje Pete jest folkowo-rockowym połączeniem smutku, radości, fantazji słowiańskiej, czy amerykańskiej muzyki drogi, jak również, czy może głównie, żywiołowości oraz wrażliwości scenicznej, opierającej się na brzmieniach niepowtarzalnych melodii wydobywanych z akustycznej gitary.

Wszystkie te składniki tworzą jedyną taką emocjonalno-dźwiękową całość, odzwierciedloną najlepiej właśnie występami na żywo. Prócz kompozycji mocno autorskich na koncertach Pete True usłyszeć Państwo mogą piosenki takich artystów, jak między innymi: Jeff Buckley, Brendan Perry, czy też Leonard Cohen, często w całkowicie nowych i niespotykanych aranżach. Więcej niżeli dwieście zagranych koncertów w całej Polsce oraz na terenie kontynentu europejskiego, tak jako solowy wykonawca, jak również z formacją rockową, pod nazwą: Absyntia. Jest on także autorem muzyki do przedstawień teatralnych. Projekt czasami jest dopełniony innymi instrumentami, jak na przykład: perkusja, czy też instrumenty smyczkowe. Zaś podstawą jest jak wyżej - gitara oraz charakterystyczny głos. Pete obecnie jest w trakcie promocji materiału ze swego debiutanckiego albumu.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 24-go października 2018 roku, do gdańskiego Pubu Spółdzielnia, znajdującego się przy ulicy Antoniego Abrahama 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:10 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl