Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Pękala Kordylasińska Pękala - koncert

Pękala Kordylasińska Pękala - koncert
 
W centrum zainteresowań muzyków znajduje się nurt minimal music, a także szeroko rozumiana elektroakustyczna muzyka.
gdzie?Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
kiedy?21 maja 2017 od 20:00
za ile?20 zł
organizatorTeatr na Plaży

Teatr na Plaży z siedzibą przy alei Franciszka Mamuszki 2 ma zaszczyt zaprosić na koncert wyjątkowej formacji muzycznej, duetu o nazwie Pękala Kordylasińska Pękala. Zapraszamy Państwa serdecznie 21 maja. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Data nie jest przypadkowa, przecież to obchody stulecia polskiej awangardy.

Formacja Pękala Kordylasińska Pękala istnieje już od 2004 roku. Na polskiej muzycznej scenie Miłosz – perkusjonista, wibrafonista oraz improwizator a ponadto adiunkt Muzycznego Uniwersytetu w Warszawie imienia Fryderyka Chopina w klasie perkusji, Magda – pedagog, marimbafonistka, artystka, ekspertka w kameralistyce dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku obecni są już od wielu sezonów. W centrum zainteresowań muzyków znajduje się nurt minimal music, a także szeroko rozumiana elektroakustyczna muzyka. Artyści współpracują z wieloma znanymi postaciami i zespołami. Sporo koncertują na krajowych i zagranicznych scenach. Wspólnie z pianistami z formacji Lutosławski Piano Duo kreują zespół o nazwie Kwadrofonik, formację która doskonali się w prezentacji muzyki dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku.

Artyści współpracują z wieloma muzykami i zespołami, między innymi: Stevenem Schickiem, Percussion Clavier de Lyon, Mitch&Mitch, Felixem Kubinem. Są również założycielami grupy Hob-beats Percussion Group, z którą realizują kameralne projekty rozpisane dla licznej obsady.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl