Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Paweł Domagała 1984 TOUR - koncert

Paweł Domagała 1984 TOUR - koncert
 
Na krążku znajduje się dwanaście piosenek premierowych, natomiast album jest promowany przez utwór, pod tytułem: “Weź nie pytaj”.
gdzie?Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
kiedy?18 listopada 2018 od 19:00
za ile?55 zł

Paweł Domaga jest aktorem i piosenkarzem. Skończył on Akademię Teatralną imienia Aleksandra Zelwerowicza, Warszawa, rok 2007.

Paweł Domagała jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych aktorów, pochodzących z młodego pokolenia aktorskiego. Jego dorobek twórczy obejmuje liczne role teatralne, serialowe, jak również filmowe. Aktor jest znany, między innymi z serialu, pod tytułem: "O mnie się nie martw", czy też filmów, jak: "Miasto z Morza", "Dzień dobry kocham cię" i "Wkręceni" oraz "Wkręceni 2". Nie wszyscy wiedzą jednak, iż drugą równie ważną pasją Pawła Domagały prócz aktorstwa stała się muzyka. Wykonuje i pisze swe utwory od wielu już lat i spełnia się artystycznie także na tym polu.

W roku 2016, na jesieni ukazała się długo oczekiwana debiutancka płyta Domagały, nosząca tytuł: „Opowiem Ci o mnie”. Album trafił do serc bardzo szerokiego grona słuchaczy i osiągnął status Złotego. Koncertów, które promują płytę, począwszy od premiery aktor zagrał kilkadziesiąt, także cieszyły się wielkim powodzeniem. A bilety na nie były najczęściej wyprzedane na długi czas przed imprezą.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Paweł zachęcony sukcesem pierwszej płyty, rozpoczął z wielkim zapałem prace nad kolejną płytą. Zatem jego nowe wydawnictwo ma ukazać się już 16-go listopada 2018 roku i nosiło będzie tytuł: “1984”. Na krążku znajduje się dwanaście piosenek premierowych, natomiast album jest promowany przez utwór, pod tytułem: “Weź nie pytaj”. Trasa koncertowa rozpocznie się w dzień premiery albumu - “1984 TOUR”, która to wydawnictwo promuje.

Na koncert zapraszamy Państwa bardo serdecznie już 18-go listopada 2018 roku, do krakowskiego Klubu Studio, znajdującego się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 55 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl