Parov Stelar - koncert
Nadchodzący koncert ma być jednocześnie promocją najnowszego krążka Parov Stelar, noszącego tytuł: „The Burning Spider”, który został wydany w roku 2017, w kwietniu.
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
24 marca 2018 od 20:00
Za ile?
140 zł
Organizator
Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead, znajdująca się w Poznaniu bardzo serdecznie Państwa zaprasza na koncert cenionego Parov Stelar. Sława electro swingu razem z live bandem wystąpią już 24-go marca 2018 roku, w warszawskim Centralnym Ośrodku Sportu Hali "Torwar", znajdującym się przy ulicy Łazienkowskiej 6 a. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, zaś bilety wstępu kosztują 140 złotych.

Parov Stelar jest to projekt producenta australijskiego oraz muzyka Marcusa Füredera. Przyciągnął on uwagę całego świata debiutancką płytą, noszącą tytuł: „Rough Cuts”, z roku 2004. Jego muzyka to świetny przykład kontynuowania trip-hopu, który dziś z kolei ewoluuje w stronę downtempo i lounge, przepełnionego ciepłymi oraz stylowymi dźwiękami elektronicznymi. Muzyka Parova oparta jest w dużej mierze na brzmieniach naturalnych, między innymi: kontrabasu, trąbki, czy też fortepianu. Nagrania są znane z kompozycji, jak na przykład: „Hotel Costes”, „Stress Free”, czy też „Many Ray”, natomiast u nas w kraju z cyklu, pod tytułem: „Pinacolada”.

Nadchodzący koncert ma być jednocześnie promocją najnowszego krążka Parov Stelar, noszącego tytuł: „The Burning Spider”, który został wydany w roku 2017, w kwietniu. Na płycie pojawiły się liczne aspekty unikatowego wręcz brzmienia Parova Stelara. Zapewniło mu to miłość ze strony fanów na całej kuli ziemskiej, a teraz muzyk stara się czerpać z jazzu oraz bluesa. Płyta, za sprawą odniesień swingowych, zrobiła z niego gwiazdę globalną. W czasie kiedy w przeszłości głosy na nagraniach samplowano, teraz całkowicie świadomie obok siebie umieszcza nazwiska, jak: Muddy Waters oraz Lightnin’ Hopkins obecni są na krążku tak jak Anduze, pracujący z artystą już wcześniej, a także który jest postacią kluczową na płycie: „The Burning Spider”.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl