Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Papa Roach- koncert

Papa Roach- koncert
 
Album nagrano w Hollywood, a sami członkowie zespołu zapewniają, że ma on zdecydowanie bardziej hip-hopowy charakter, aniżeli poprzednie produkcje.
gdzie?Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
kiedy?19 września 2017 od 20:00
za ile?135 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy wraz z Agencją Go Ahead na wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie koncert zespołu Papa Roach! Już 19 września 2017 roku, ta amerykańska grupa pojawi się w Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage).

Grupa Papa Roach na scenie występuje już ponad dwie dekady w skład zespołu wliczamy: Jacobyego Shaddixa, Jerryego Hortonona, Tobina Esperance i Tonyego Palermo. Na początku znano ich tylko w bliskiej okolicy, jednak singiel "Last Resort", który pochodził z płyty pod tytułem "Infest", przyniósł mi sławę na skalę międzynarodową. Do dnia dzisiejszego ich kawałki biją rekordy, jeśli chodzi o ilość wyświetleń na platformie YouTube, płyty sprzedają się w każdym zakątku świata. Do tej pory sprzedano już ponad 10 milionów egzemplarzy. Dwa razy byli nominowani do Grammy, na szczyt popularności wyniosły ich także wspólne trasy koncertowe z Marylinem Masonem oraz Eminemem.

Najnowsza płyta zespołu Papa Roach pod tytułem "Crooked Teeth", miała swoją premierę dokładnie 19.05.2017 roku. Jest to godny następca płyty z roku 2015 o tytule "F.E.A.R.".Album nagrano w Hollywood, a sami członkowie zespołu zapewniają, że ma on zdecydowanie bardziej hip-hopowy charakter, aniżeli poprzednie produkcje. O tym, że Papa Roach zaczął pracę nad swoją 9-tą już z kolei płytą, wiadome było już w ubiegłym roku,kiedy to grupa uruchomiła crowdfundingową zbiórkę na PledgeMusic. Na nowej płycie zespołu Papa Roach, usłyszymy Machine Gun Kelly, a także Skylar Grey.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Shaddix, zachwycony tą produkcją mówi, że jest podekscytowany na samą myśl o tym, że ludzie będą mogli już niebawem, usłyszeć całość, bo cały album, to swoista podróż. A dodatkowym atutem jest to, że ponad połowa płyty jest rapowana. W tą niezwykłą podróż sam Shaddix zabierze Was już 19 września! Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl