Pan Górski i SPółka - Rozmowa Śmierci z Miłością

Pan Górski i SPółka - Rozmowa Śmierci z Miłością
Występy tego tria są ucztą dla miłośników muzyki i słowa, ale głównie charakteryzuje je atmosferą spotkania przyjacielskiego
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
16 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
25 zł

W dobie wszechogarniającego nas z jednej strony popu, zaś z drugiej ostrych dźwięków rockowej muzyki, Pan Górski oraz SPółka zapraszają bardzo serdecznie na chwilkę wytchnienia, a także refleksyjnej podróży po bezkresach liryki i poezji w towarzyszeniu czystych i przyjemnych dźwięków akustycznych. Kompozycje autorskie Sebastiana Górskiego, które pozostają w nawiązaniu do miłości, szukania własnego miejsca na świecie, przemijania, ale także z przymrużeniem oka komentujące otaczającą rzeczywistość. Występy tego tria są ucztą dla miłośników muzyki i słowa, ale głównie charakteryzuje je atmosferą spotkania przyjacielskiego, gdzie zacierają się granice miedzy widownią a artystą. Rock'n'rollowcy, w łagodnym wydaniu tym razem podczas koncertów, potrafią zaskoczyć, chwycić za serca i wzruszyć. Zespół wykonuje własne utwory, a także innych muzyków, miedzy innymi: Kaczmarski, Awdiejew i Gintrowski. W tym roku, w kwietniu formacja wydała drugi album, noszący tytuł: "Rozmowa Śmierci z Miłością".

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go listopada 2019 roku, do gdańskiego Oliwskiego Ratusza Kultury, znajdującego się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl