Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Paluch - koncert

Paluch - koncert
 
Działali latami w podziemiu miasta Poznań i nagrali, miedzy innymi kilka piosenek, jak na przykład: "OKO STYL" i "OKO".
gdzie?Klub Muzyczny "Scena"
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-729 Sopot
kiedy?21 października 2017 od 23:30
za ile?39 zł

Debiut Palucha przypadł na rok 2004 i był to materiał z płyty, pod tytułem: "Życie jest piękne". Za niedługi czas przyłączył się on do formacji Aifam i razem nagrali krążek, noszący tytuł: "Nasza rewolucja", rok 2005, grudzień. Później raper rozpoczął prace nad swoim materiałem solowym. Wytwórnia, o nazwie Druga Strefa Records zainteresowała się twórczością Palucha i zaczęli ze sobą współpracować. Pod jej przewodnictwem wyszedł nowy album artysty, noszący tytuł: "Biuro Ochrony Rapu". Potem premierę miała płyta, pt.: "Pewniak", rok 2009, dzięki nakładowi Fonografiki. Usłyszeć na niej można: Peję, Onara, Kaczora, czy tez PtP. W roku 2010 Paluch i Dj Story dołączyli do Diilgangu i razem wydali kolejny krążek, noszący tytuł: "Bezgranicznie oddany" (BOR Records), rok 2010, 10 październik.

Nowy zaś materiał pozostaje w nawiązaniu do grupy Aifam, gdzie Paluch stawiał pierwsze kroki, w latach od 2005 do 2010. Zwrot obraźliwy, brzmiący: "OKO" kierowano do wszystkich wrogów oraz oponentów. Zwrot ten pochodził ze slangu wewnętrznego Aifam ekipy. Działali latami w podziemiu miasta Poznań i nagrali, miedzy innymi kilka piosenek, jak na przykład: "OKO STYL" i "OKO".

Płyta, pt.: "OKO" miała swoją premierę w roku 2016, 25 listopada. O godzinie 21:00 otworzą się drzwi Klubu Muzycznego "Scena", w Sopocie. Klub znajduje się przy ulicy Aleja Franciszka Mamuszki 2. Na wydarzenie zapraszamy już 21-go października 2017 roku, wstęp kosztuje 39 złotych. Najpierw wystąpią supporty, zaś sam Paluch pokaże się o godzinie 23:30.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl