Ouzo Bazooka / Sinoptik - koncert
Analizując entuzjastyczne reakcje publiczności, można zaryzykować stwierdzenie, że zajmują topowe miejsce w sercach krakowskiej publiczności, gromadzącej się wokół sceny w Alchemii.
Gdzie?
Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
Kiedy?
29 maja 2018 od 20:00

Zapraszamy do Klubu Alchemia w Krakowie. Na scenie przy Estery, w sercu krakowskiego Kazimierza odbędzie się koncert izraelskiej formacji Ouzo Bazooka, która pojawi się na scenie w towarzystwie ukraińskiej grupy Sinoptik. Trudno wyobrazić sobie lepsze połączenie! Impreza rozpocznie się 29 maja, o godzinie 20:00. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora,festiwalu Soulstone Gathering.

Info o zespołach:
Quzo Bazooka to lubiani i znani Izraelczycy. Prezentowali się podczas ubiegłorocznej edycji festiwalu Red Smoke Festival oraz Festiwalu Kultury Żydowskiej. Formacja brzmi niczym czysta kwintesencja wschodu, skonfrontowana z zachodnim brzmieniem.

Sinoptik będą już w Krakowie trzeci raz. Analizując entuzjastyczne reakcje publiczności, można zaryzykować stwierdzenie, że zajmują topowe miejsce w sercach krakowskiej publiczności, gromadzącej się wokół sceny w Alchemii. Tym razem skład z Ukrainy przywiezie ze sobą nową płytę. Oni, podobnie jak poprzednicy, brzmią niczym wschód, który spotkał na swej drodze zachód i wyciągnął z niego, wszystko co najlepsze.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl