Otwarcie wystawy: Widząc dźwięki, czując wolność

Otwarcie wystawy: Widząc dźwięki, czując wolność
Wystawa ta stanowi wizualny hołd dla naszej „Warszawskiej Jesieni”, który to jest jednym z ważniejszych festiwali muzyki współczesnej na kontynencie europejskim.
Gdzie?
Austriackie Forum Kultury
Próżna 7/9, 00-107 Warszawa
Kiedy?
19 września 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Austriackie Forum Kultury w Warszawie

Otwieramy wystawę, pod tytułem: "Widząc dźwięki, czując wolność". Artystki i artyści: Maess Anand, Leonhard Grond, Ruth Anderwald, zaś kuratorką jest Inés R. Artola. Nasza wystawa odbędzie się w granicach sześćdziesiatego drugiego Międzynarodowego Festiwalu Współczesnej Muzyki „Warszawska Jesień”.

Wystawa ta stanowi wizualny hołd dla naszej „Warszawskiej Jesieni”, który to jest jednym z ważniejszych festiwali muzyki współczesnej na kontynencie europejskim. Prace, jakie prezentujemy nie zilustrują muzyki, ale odnoszą się do dźwięków na atrakcyjniejszym poziomie.

Natomiast wideo, pod tytułem: "Freedom is Fragments" duetu austriackiego Leonhard Grond oraz Ruth Anderwald opowiada o improwizacji, wolności, a także o czasie w muzyce. Prace Maess Anand są w pełni wizualnym podejściem do muzyki samego Witolda Lutosławskiego, który jest kompozytorem, bardziej bliskim jej praktykom artystycznym oraz wrażliwości muzycznej.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na otwarcie wystawy, które odbędzie się już 19-go września 2019 roku, w warszawskim Austriackim Forum Kultury, znajdującym się przy ulicy Próżnej 7/9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl