Wernisaż wystawy - Miszmasz artystyczny

Wernisaż wystawy - Miszmasz artystyczny
Dzieła uczestników sekcji Malarstwa i Rysunku, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokazują twórczą różnorodność, tak w tematyce, jak również w technikach malarskich oraz rysunkowych.
Gdzie?
Ośrodek Działań Twórczych Pogodna w Warszawie
Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa
Kiedy?
16 stycznia 2020 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna"

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy uczniów z pracowni Rysunku oraz Malarstwa, przeznaczonego dla dzieci oraz młodzieży, które są prowadzone przez Bożenę Klasę, a także uczestników z warsztatów „Do Dzieła!”. Te warsztaty prowadzone są przez Weronikę Rozenek i Annę Jóźwiak.

Dzieła uczestników sekcji Malarstwa i Rysunku, które zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokazują twórczą różnorodność, tak w tematyce, jak również w technikach malarskich oraz rysunkowych. Prace, które powstawały podczas kilku miesięcy, zaczynając od września tego roku. Podczas wystawy można będzie zobaczyć dzieła malowane techniką akwarelową oraz rysunkową. Tematyczne bogactwo prac pokazuje niezwykłą wyobraźnię, a także twórczą osobowość uczestników naszych zajęć plastycznych. Różnorakie techniki plastyczne zilustrowały umiejętności warsztatowe oraz wielkie zaangażowanie w twórczy proces młodych artystów. Prace świetnych uczestników warsztatów, pod nazwą: „Do dzieła!” są w większości pracami przestrzennymi, jakich przewodnim motywem jest rękodzieło. W trakcie zajęć dzieciaki wykorzystały techniki string-artu, plecionki włóczkowej, makramy, papieru czerpanego oraz wielu innych - spisały się wspaniale.

Serdecznie zapraszamy do podziwiania prac już 16-go stycznia 2019 roku, do warszawskiego Ośrodka Działań Twórczych Pogodna, znajdującego się przy ulicy Jana Pawła II 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl