Orkiestra Kameralna św. Maurycego / Organ & Orchestra

Orkiestra Kameralna św. Maurycego / Organ & Orchestra
Wystąpią przed Państwem wykonawcy, jak: Krzysztof Pawlisz, który zagra na organach, Renata Fliśnik i Magdalena Odrzywo - zagrają dla Was na skrzypcach, Jarosław Frań zagra natomiast na trąbce.
Gdzie?
Kościół św. Piotra i św. Pawła w Krakowie
Grodzka 54, 31-044 Kraków
Kiedy?
23 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
60 zł

Członkowie Kameralnej Krakowskiej Orkiestry świętego Maurycego to absolwenci Muzycznej Akademii, w mieście Kraków. Swe umiejętności szlifowali również na mistrzowskich kursach oraz w najlepszych uczelniach w całej Europie, między innymi w: Universität für Musik und darstellende Kunst, Wiedeń; Conservatoire National Superieur de Musique de Paris; University of Music and Dramatic Arts Mozarteum, Salzburg. Ponad to występowali oni na licznych festiwalach, a w tym w trakcie Festiwalu, pod nazwą: Muzyka w Starym Krakowie, czy też Festiwal Maggio Musicale di Firenze i Summer Music Festiwal, Praga. Laureaci wielu konkursów.

Wystąpią przed Państwem wykonawcy, jak: Krzysztof Pawlisz, który zagra na organach, Renata Fliśnik - zagra dla Was na skrzypcach, Magdalena Odrzywołek - również na skrzypcach, Jarosław Frań zagra natomiast na trąbce.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 23-go sierpnia 2018 roku, w krakowskim Kościele świętego Piotra i świętego Pawła, znajdującym się przy ulicy Grodzkiej 54. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl