Odpoczno - koncert
Dla wszystkich członków grupy wspólnym mianownikiem okazuje się być muzyka pochodząca z regionu opoczyńskiego.
Gdzie?
Basen Północny
Rogozińskiego S. 2, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
20 sierpnia 2018 od 22:00
Za ile?
bezpłatnie

Formacja powstała w roku 2014, jest złożona z łódzkich, doświadczonych muzyków, którzy codziennie zajmują się przeróżnymi gatunkami- zaczynając od muzyki improwizowanej, przez alternatywną rockową sceną, kończąc na polskiej muzyce tradycyjnej. Dla wszystkich członków grupy wspólnym mianownikiem okazuje się być muzyka pochodząca z regionu opoczyńskiego. Starają się bowiem zachowywać jak najbardziej oryginalne i surowe dźwięki oraz docierać do swoich muzycznych korzeni, zespół pragnie połączyć współczesną improwizację i żywiołowość wiejskiego grania. Są Laureatami Konkursu Folkowej Muzyki Polskiego Radia, o nazwie: "Nowa Tradycja", z roku 2015.

Debiutancka płyta formacji ukazać się ma 8-go marca 2018 roku. Album jest namacalnym dowodem, iż z tradycyjnych korzeni ciągle mogą wyrastać świeże, nowe pędy.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go sierpnia 2018 roku, do Świnoujskiego Basenu Północnego, znajdującego się przy ulicy Rogozińskiego S. 2. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 22:00.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl