Oczami autyzmu
Będzie zatem świetna okazja, by spotkać się ze sztuką niezwykłą - światem postrzeganym przez autystyczne osoby oraz zapisanym przez te same osoby z pomocą właśnie obrazu.
Gdzie?
Galeria ODT Światowid
Stefanii Sempołowskiej 54, 51-661 Wrocław
Kiedy?
5 kwietnia 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Ośrodek Działań Twórczych Światowid

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wystawę, pod tytułem: "Oczami autyzmu", która zorganizowana została dzięki współpracy Zespołu Placówek Oświatowych numer 2 (Wrocław) z ODT Światowid, Klubem dla Osób Dorosłych z Autyzmem, o nazwie: "Po Drodze", a także Dolnośląskim Stowarzyszeniem na Rzecz Autyzmu. Będzie zatem świetna okazja, by spotkać się ze sztuką niezwykłą - światem postrzeganym przez autystyczne osoby oraz zapisanym przez te same osoby z pomocą właśnie obrazu. Autorzy prac to podopieczni arteterapeutów - Pawła Piskozuba i Marty Galantowicz.

Wernisaż odbędzie się już 5-go kwietnia 2019 roku, we wrocławskiej Galerii ODT Światowid, znajdującej się przy ulicy Stefanii Sempołowskiej 54. Zaczynamy o godzinie 18:00. Wydarzenie jest bezpłatne. Nasza wystawa będzie czynna do 26-go kwietnia 2019 roku. Opiekę artystyczną objęła nad imprezą Marta Galantowicz, a także Paweł Piskozub. ODT GaleriaŚwiatowid czynna jest we wtorki, czwartki i piątki, w godzinach od 17:00 do 20:00.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl