Wernisaż wystawy Marek Turek „Magiczne obrazki”

Wernisaż wystawy Marek Turek „Magiczne obrazki”
Wystawa zaprezentowana w Galerii Tymczasem nosi znamiona przekrojowej oraz obejmuje cały przekrój twórczości autora.
Gdzie?
Galeria Komiksu i Ilustracji oraz Czytelnia Komiksu "Tymczasem"
Pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław
Kiedy?
28 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Centrum Kultury "Zamek" we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na uroczysty wernisaż, podczas którego w granicach autorskiego oprowadzenia zostanie wykonane cudowne rozmnożenie komiksów (z pomocą kombinatoryki), zostanie przeprowadzony także skondensowany kurs scenopisarstwa (karty tarota), a także kilka innych, zaskakujących wręcz komiksowych działań. Wystawa zaprezentowana w Galerii Tymczasem nosi znamiona przekrojowej oraz obejmuje cały przekrój twórczości autora. Zobaczą Państwo podczas niej, tak klasyczną ekspozycję plansz (także oryginałów) wizualizację przestrzenną dotyczącą komiksu, pod tytułem: „Bellmer. Niebiografia”, przestrzenne komiksy i murale wewnątrz galeryjne.

Marek Turek przyszedł na świat w roku 1970. Jest to twórca komiksów. Zainteresował się on komiksem już w przedszkolu, kiedy to czytał „Świat Młodych” i numer pierwszy „Relaxu”. Później, bo przez kolejne dwadzieścia lat czytał wręcz maniakalnie , a także zbierał komiksy. Zaczął sam rysować dopiero w roku 1992. Swe prace publikował w zinach polskich oraz w komiksowych magazynach (AQQ, KKK, Komiks Forum, Czas Komiksu, Ziniol, Krakers, czy Zeszyty Komiksowe), jak również za granicą.

Na wernisaż wystawy zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go lutego 2020 roku, do wrocławskiej Galerii Komiksu i Ilustracji oraz Czytelnia Komiksu "Tymczasem", znajdującej się przy Placu Świętojańskim 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne. Organizatorem jest Centrum Kultury "Zamek" we Wrocławiu.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl