Teatr Piasku Tetiany Galitsyny "Mały Książę". Rodzinne Widowisko

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny "Mały Książę". Rodzinne Widowisko
To przepełniona ciepłem opowieść, która potrafi uczyć dzieci na całym świecie ponadczasowych wartości, a także przypomni nam dorosłym o potędze przyjaźni.
Gdzie?
Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
Kiedy?
27 października 2019 od 17:00 do 18:00
Za ile?
70 zł
Organizator
GALITSYNA Art Group

Teatr Piasku słynnej Tetiany Galitsyny - zwyciężczyni programu Mam Talent wraca do Państwa miasta! Tym razem historia Małego Księcia, namalowana światłem, piaskiem oraz na wodzie. To przepełniona ciepłem opowieść, która potrafi uczyć dzieci na całym świecie ponadczasowych wartości, a także przypomni nam dorosłym o potędze przyjaźni. Zatem Teatr Piasku Tetiany - to rodzinna wyprawa na wyciągnięcie ręki do świata naszego Małego Księcia.

Zapraszamy bardzo serdecznie całe rodziny na przedstawienie malowane piaskiem i światłem, jak również na wodzie. Przyjdźcie i zobaczcie to niezwykłe widowisko na żywo. Nie pozwólcie Państwo, by Was ominęło takie wydarzenie.

Zapraszamy już 27-go października 2019 roku, do Sali Koncertowej Radia Wrocław imienia Jana Kaczmarka - TV Wrocław, przy Alei Karkonoskiej 8. Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych. Organizatorem wydarzenia jest GALITSYNA Art Group

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl