NOSOWSKA na tłusto i BASTA- koncert
Kiedy zespół "Hey" ma chwilę wolnego, Kasia Nosowska solo, jednakże zawsze we współpracy z wspaniałymi muzykami, zapuszcza się w miejsca, których z "Hey" nie odwiedza.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
16 lutego 2019 od 20:00
Za ile?
79 zł

Zapraszamy na drugą część trasy koncertowej Katarzyny Nowskiej, która to promuje swoją najnowszą płytę pod tytułem "BASTA". Katarzynę Nosowską ciężko przedstawić w kilku zdaniach, bowiem jest to jedna z tych Artystek, które na wszystkie swoje statuetki oraz dyplomy muszą wynajmować spore magazyny. Nieraz okrzyknięta była najlepszą polską wokalistką czy autorką tekstów. Ciężko uwierzyć w to, że mimo swojej skromności, unikania tłumów Nosowskiej udało się zdominować polską scenę muzyczną, a zrobiła to za pomocą swojego wielkiego talentu i pracowitości. Kiedy zespół "Hey" ma chwilę wolnego, Kasia Nosowska solo, jednakże zawsze we współpracy z wspaniałymi muzykami, zapuszcza się w miejsca, których z "Hey" nie odwiedza.

Nosowska ostatnimi czasy udziela się także poza światem muzycznym, np.na Instagramie- to właśnie tutaj jest prowadzącą trening fatness, przybiera śmieszną minę i mówi o show-biznesie, o życiu, fobiach, celebrytach, modach czy współczesnych snobizmach. Jest to bardzo prosty, zwięzły, szalenie błyskotliwy i dowcipny przekaz, a filmiki "A ja żem jej powiedziała…" stały się inspiracją, dzięki której powstała książka nosząca taki sam tytuł. Książka w księgarniach pojawiła się w maju 2018 roku i dziś jest już bestsellerem.

Jeśli chodzi o muzykę, tutaj Nosowska nie próżnuje nigdy, na co dowodem jest kolejna solowa płyta pod tytułem "BASTA", za której produkcję odpowiedzialny jest Michał FOX Król. Na album składa się 11 kompozycji z bardzo osobistymi tekstami. Dla Nosowskiej jest to, jak sama wspomniała- najważniejsza płyta.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16 lutego 2019 roku do Starego Maneżu w Gdańsku o godzinie 20.00. Cena biletu: 79 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl