Nocny Kochanek "Trasa w Ciemność" - koncert

Nocny Kochanek "Trasa w Ciemność" - koncert
Nocny Kochanek maluje obraz polskiej metalowej subkultury z wielkim dystansem do siebie i do wizerunku, który jest najczęściej kojarzony właśnie z heavy metalem klasycznym.
Gdzie?
Stocznia Klub B90
Elektryków 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
20 października 2019 od 18:00
Za ile?
55 zł

Nocny Kochanek jest muzycznie klasycznym heavy metalem zainspirowanym gigantami tego gatunku, co można usłyszeć już po kilku dźwiękach. tTeksty zawierają natomiast specyficzny humor nocno-kochankowy oraz są oparte zazwyczaj na faktach, czasem nawet na autentycznych faktach. Członkowie zespołu wykorzystują humor, jaki bazuje na grach językowych, pastiszu oraz abstrakcji, zespół Nocny Kochanek maluje obraz polskiej metalowej subkultury z wielkim dystansem do siebie i do wizerunku, który jest najczęściej kojarzony właśnie z heavy metalem klasycznym.

"Randka w Ciemność" jest trzecim albumem studyjnym grupy. Formacja prezentuje następną porcję dobrego humoru, tym razem w lirycznej warstwie, głównie skupiając się na damsko-męskich relacjach. Album muzycznie jest inspirowany ikonami tegoż gatunku, jak między innymi: Metallica, Iron Maiden, Blind Guardian oraz Manowar. Natomiast autorem ilustracji stał się po raz kolejny Robert Adler. Zatem "Randka w Ciemność" jest jego czwarta okładką dla formacji.

Druga część tytułu "Trasa w Ciemność" jest wycieczką po naszym kraju oraz po kontynencie europejskim, promując trzecią płytę grupy Nocny Kochanek! Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go października 2019 roku, do gdańskiego klubu Stocznia B 90, znajdującego się przy ulicy Elektryków 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 55 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl