New Hope Club - koncert
New Hope Club stworzyli: Reece Bibby, George Smith oraz Blake Richardson. Formacja powstała w roku 2015, wówczas gdy rozpadł się ich boy band.
Gdzie?
Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Kiedy?
29 czerwca 2019 od 20:00
Za ile?
79 zł
Organizator
Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert grupy New Hope Club! To młoda formacja, która wystąpi przed Państwem już 29-go czerwca 2019 roku, warszawskim Klubie Proxima, znajdującym się przy ulicy Żwirki i Wigury 99 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych. Organizatorem imprezy jest natomiast Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu.

New Hope Club stworzyli: Reece Bibby, George Smith oraz Blake Richardson. Formacja powstała w roku 2015, wówczas gdy rozpadł się ich boy band. Wówczas Reece dołączył do George’a i Blake’a. Pierwsze nagranie młodych artystów to cover, pod tytułem: „Wake Up” zespołu brytyjskiego The Vamps. Natomiast historia grupy New Hope Club mocno jest z nimi związana, ponieważ to ich wytwórnia, pod nazwą: Steady Records, zdołała wydać dwie EP New Hope Club, zaś ich kariera rozwinęła się dzięki trasom z zespołem The Vamps. Najbardziej popularny ich teledysk do piosenki „Medicine” posiada około 2 miliony wyświetleń w popularnym serwisie internetowym YouTube.

Uwaga! Po Waszych licznych wiadomościach i prośbach zdecydowaliśmy, że obniżymy wiek uczestnictwa w naszym koncercie. I tak, osoby niepełnoletnie, które skończyły dwunasty rok życia mogą wziąć udział w naszej imprezie, jeśli tylko okażą zgodę opiekuna.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl