New Bone – Tomasz Kudyk
Formacja powstała w roku 1996, a pomysłodawcą projektu był Trębacz - Tomasz Kudyk.
Gdzie?
Muszla koncertowa
Frederyka Chopina 30, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
19 lipca 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

New Bone jest krakowskim kwintetem jazzowym, który składa się z młodych i utytułowanych muzyków. Wydali trzy płyty autorskie, które utwierdziły ich pozycję na rynku jazzowym w Polsce. Bardzo entuzjastycznie o dokonaniach muzycznych grupy wypowiadały się autorytety z tej dziedziny, jak między innymi: Jarek Śmietana i Bogdan Chmura. Wydźwięk pozytywny w prasie branżowej, tak polskiej, jak również zagranicznej, przyczynił się, by wzrosło zainteresowanie formacją poza granicami Polski. Zespół otrzymuje propozycje, by dawać koncerty nawet w najdalszych zakątkach świata, zaś obecnie prowadzone są prace nad dalszymi występami zagranicznymi.

Formacja powstała w roku 1996, a pomysłodawcą projektu był Trębacz - Tomasz Kudyk. Debiutancka płyta, pod tytułem: "Something for now", znalazły się na niej aranżacje lidera grupy, nagrana została w roku 2004. Fonograficzny natomiast debiut zespołu zaowocował wielką wręcz ilością koncertów (Polska). W roku 2009 formacja New Bone nagrała drugi album, pod tytułem: „Its not easy”, który jest kontynuacją pierwszego albumu. Rok 2012 przyniósł im zarejestrowanie materiału na ich trzeci autorski album, noszący tytuł: „Destined”. Kolejna już płyta, pod tytułem: "Follow me" ukazała się w roku 2014. Zaś w roku 2015 wydali album, noszący tytuł: „Teatr Witkacego od-JAZZ-dowo”.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go lipca 2018 roku, do Świnoujścia - Muszla koncertowa, znajdująca się przy ulicy Fryderyka Chopina 30. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl